Time Home Score Away HT Handicap
ENGLAND: Premier League
20/04 - 21:00 ลูตัน ทาวน์ 1 - 5 เบรนท์ฟอร์ด 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 เชฟฟิลด์ ยูไนเต็ด 1 - 4 เบิร์นลี่ย์ 0 - 0 0
21/04 - 01:30 วูล์ฟแฮมป์ตัน 0 - 2 อาเซนอล 0 - 0 1.5/2
ENGLAND: FA Cup
20/04 - 23:15 แมนเชสเตอร์ ซิตี้ 1 - 0 เชลซี 0 - 0 1
FRANCE: Ligue 1
lsm99
20/04 - 22:00 น็องต์ 0 - 3 แรนส์ 0 - 0 0/0.5
21/04 - 02:00 ล็องส์ 1 - 0 แกลร์มง 0 - 0 1.5
GERMANY: Bundesliga
20/04 - 20:30 โคโลญจน์ 0 - 2 Darmstadt 0 - 0 1/1.5
20/04 - 20:30 Heidenheim 1 - 2 ไลป์ซิก 0 - 0 1/1.5
20/04 - 20:30 ฮอฟเฟ่นไฮม์ 4 - 3 โบรุสเซีย มึนเช่นกลัดบัค 0 - 0 0/0.5
20/04 - 20:30 โวล์ฟสบวร์ก 1 - 0 โบคุม 0 - 0 0.5
20/04 - 23:30 ยูเนี่ยน เบอร์ลิน 1 - 5 บาเยิร์น มิวนิค 0 - 0 0.5/1
ITALY: Serie A
20/04 - 23:00 เอ็มโปลี 1 - 0 นาโปลี 0 - 0 0.5/1
21/04 - 01:45 เวโรน่า 1 - 0 อูดิเนเซ่ 0 - 0 0
SPAIN: LaLiga
20/04 - 19:00 เซลต้า บีโก้ 4 - 1 ลาส ปัลมาส 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:15 ราโย่ บาเยกาโน่ 2 - 1 โอซาซูน่า 0 - 0 0/0.5
20/04 - 23:30 บาเลนเซีย 1 - 2 เรอัล เบติส 0 - 0 0
21/04 - 02:00 คิโรน่า 4 - 1 คาดิส 0 - 0 1/1.5
AFRICA: CAF Champions League - Play Offs
20/04 - 20:00 Mazembe 0 - 0 อัล อาห์ลี 0 - 0 0/0.5
21/04 - 02:00 เอสเปรานซ์ 1 - 0 Mamelodi Sundowns 0 - 0 0/0.5
ALBANIA: Superliga
20/04 - 20:00 Laci 1 - 2 Egnatia 0 - 0 0/0.5
20/04 - 23:00 Partizani 2 - 0 Dinamo Tirana 0 - 0 0.5/1
20/04 - 23:00 Teuta 0 - 0 Vllaznia 0 - 0 0
ALGERIA: Ligue 1
20/04 - 22:00 Paradou 1 - 0 El Bayadh 0 - 0 0.5/1
ALGERIA: Ligue 2
20/04 - 21:00 El Khemis 1 - 2 Mostaganem 0 - 0 1
20/04 - 21:00 Guir Abadla 2 - 2 ASM Oran 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Hussein Dey 1 - 0 Arba 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 JSM Tiaret 1 - 1 Widad Adabi de Boufarik 0 - 0 1
20/04 - 21:00 Kolea 2 - 3 SC Mecheria 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Medea 1 - 3 RC Kouba 0 - 0 1.5
20/04 - 21:00 Temouchent 1 - 0 Oued Sly 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 WA Mostaganem 2 - 0 GC Mascara 0 - 0 0.5/1
ANDORRA: Primera Divisió
21/04 - 01:30 Carroi 2 - 3 Atletic America 0 - 0 0/0.5
ANGOLA: Girabola
20/04 - 21:00 Bravos do Maquis 2 - 0 Kabuscorp 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Sagrada 4 - 1 CD Lunda Sul 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Uniao de Malanje - C.R.D. Libolo 0
20/04 - 21:30 Academica 0 - 4 Petro Atletico 0 - 0 0
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
21/04 - 03:00 All Saints Utd. - Pigotts Bullets 0
21/04 - 05:00 Garden Stars - SAP 0
21/04 - 07:00 Greenbay Hoppers - Parham 0
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional - Play Offs
21/04 - 01:30 Argentinos Jrs 2 - 1 Defensa y Justicia 0 - 0 0/0.5
21/04 - 04:30 Estudiantes L.P. 3 - 0 Barracas Central 0 - 0 1
21/04 - 07:30 Godoy Cruz 1 - 2 Velez Sarsfield 0 - 0 0/0.5
ARGENTINA: Primera Nacional
20/04 - 23:35 Atletico Atlanta 3 - 0 Almagro 0 - 0 0/0.5
21/04 - 01:00 CA Estudiantes 1 - 1 All Boys 0 - 0 0/0.5
21/04 - 01:30 Defensores Unidos 3 - 2 Def. de Belgrano 0 - 0 0
21/04 - 05:05 Colon Santa Fe 0 - 0 Temperley 0 - 0 0.5/1
21/04 - 06:00 Talleres (R.E) 1 - 0 Tristan Suarez 0 - 0 0/0.5
ARGENTINA: Torneo Federal
21/04 - 02:00 Boca Unidos 0 - 0 Sol de America 0 - 0 0/0.5
21/04 - 02:00 Ferro Gen. Pico 1 - 2 Gutierrez Mendoza 0 - 0 0/0.5
ARGENTINA: Primera B - Apertura
21/04 - 01:30 Canuelas 0 - 2 UAI Urquiza 0 - 0 0/0.5
21/04 - 01:30 Dep. Merlo 0 - 0 Acassuso 0 - 0 0/0.5
21/04 - 01:30 Deportivo Armenio 2 - 1 Sportivo Italiano 0 - 0 0.5
21/04 - 03:05 Comunicaciones 1 - 1 Argentino de Merlo 0 - 0 0/0.5
ARGENTINA: Primera C - Apertura
21/04 - 01:30 Def. de Cambaceres 1 - 1 Atlas 0 - 0 0/0.5
21/04 - 01:30 Yupanqui 3 - 0 Central Ballester 0 - 0 0/0.5
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20/04 - 21:00 Ezeiza 1 - 0 Nautico Hacoaj 0 - 0 0
21/04 - 01:00 Social Atletico Television 1 - 1 Provincial 0 - 0 0
21/04 - 01:30 Defensores de Glew 1 - 0 Juventud de Bernal 0 - 0 0
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
20/04 - 21:00 Boca Juniors W 2 - 1 Newells Old Boys W 0 - 0 2.5/3
20/04 - 22:00 Ferro W 4 - 1 Platense W 0 - 0 0.5/1
21/04 - 01:00 Gimnasia L.P. W 3 - 0 Huracan W 0 - 0 0
21/04 - 01:30 Rosario Central W 1 - 1 Independiente W 0 - 0 0
ARMENIA: First League
20/04 - 19:00 Ararat Yerevan 2 0 - 3 Urartu 2 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Shirak Gyumri 2 - Mika Jerevan 0
ARUBA: Division di Honor - Winners stage
21/04 - 05:30 ริเวอร์เพลท 1 - 6 Dakota 0 - 0 0
21/04 - 07:30 Estrella 2 - 2 Deportivo Nacional 0 - 0 0
ASIA: AFC Asian Cup U23
20/04 - 20:00 มาเลเซีย U23 0 - 2 เวียดนาม U23 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:30 คูเวท U23 0 - 5 อุซเบกิสถาน U23 0 - 0 2
AUSTRALIA: A-League
20/04 - 12:30 เวสเทิร์น ซิดนีย์ 1 - 2 เมลเบิร์น ซิตี้ 0 - 0 0.5
20/04 - 14:30 เมลเบิร์น วิคตอรี 0 - 0 บริสเบน รอร์ 0 - 0 0.5/1
20/04 - 16:45 แม็คอาร์เธอร์ เอฟซี 1 - 0 ซิดนีย์ เอฟซี 0 - 0 0.5/1
21/04 - 12:00 เซ็นทรัล โคสต์ 0 - 0 แอดิเลด ยูไนเต็ด 0 - 0 0.5/1
AUSTRALIA: NPL ACT
20/04 - 12:00 O'Connor Knights 2 - 1 Tuggeranong Utd 0 - 0 3/3.5
20/04 - 12:00 Tigers FC 2 - 2 Canberra Croatia 0 - 0 0.5/1
21/04 - 10:15 Yoogali 0 - 2 Monaro Panthers 0 - 0 2.5
21/04 - 12:00 Gungahlin 3 - 2 Canberra Olympic 0 - 0 0.5/1
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
20/04 - 12:30 Edgeworth E. 0 - 0 Adamstown Rosebud 0 - 0 1.5
20/04 - 13:30 Cooks Hill United 0 - 0 Lake Macquarie 0 - 0 2.5/3
20/04 - 14:30 Valentine 0 - 0 Newcastle Olympic 0 - 0 0/0.5
21/04 - 11:30 Broadmeadow 0 - 0 Maitland 0 - 0 1
21/04 - 11:30 Charlestown Azzurri 1 - 2 Lambton J. 0 - 0 0.5/1
AUSTRALIA: NPL NSW
20/04 - 13:30 Sutherland Sharks 1 - 2 Manly Utd 0 - 0 0
20/04 - 16:00 St George Saints 1 - 0 Hills Brumbies 0 - 0 0.5/1
20/04 - 16:15 St. George City 2 - 0 เซ็นทรัล โคสต์ U23 0 - 0 1/1.5
21/04 - 12:00 Sydney Olympic 2 - 1 NWS Spirit 0 - 0 1
21/04 - 12:00 Sydney Utd 3 - 2 Marconi Stallions 0 - 0 0/0.5
21/04 - 12:00 Wollongong Wolves 3 - 2 ซิดนีย์ เอฟซี U23 0 - 0 1/1.5
21/04 - 12:00 เวสเทิร์น ซิดนีย์ U23 3 - 0 Blacktown City 0 - 0 0/0.5
AUSTRALIA: NPL Queensland
20/04 - 15:00 Redlands 2 - 4 Queensland Lions 0 - 0 1.5/2
20/04 - 15:15 Wynnum Wolves 0 - 4 Moreton City Excelsior 0 - 0 0/0.5
20/04 - 15:30 Peninsula 1 - 2 Sunshine Coast Wanderers 0 - 0 1/1.5
AUSTRALIA: NPL South Australia
20/04 - 12:30 Campbelltown City 0 - 4 Adelaide Comets 0 - 0 0/0.5
20/04 - 14:30 Adelaide Croatia Raiders 3 - 2 FK Beograd 0 - 0 0/0.5
21/04 - 12:30 แอดิเลด ยูไนเต็ด U23 2 - 1 South Adelaide 0 - 0 2
AUSTRALIA: NPL Tasmania
20/04 - 11:30 Devonport 1 - 1 South Hobart 0 - 0 0.5/1
20/04 - 13:45 Launceston 2 - 1 Clarence Zebras 0 - 0 0/0.5
AUSTRALIA: NPL Victoria
20/04 - 12:00 Manningham United Blues 1 - 3 Hume City 0 - 0 0.5/1
20/04 - 15:15 Altona Magic 1 - 0 Melbourne Knights 0 - 0 0.5/1
20/04 - 16:00 Dandenong Thunder 0 - 8 Avondale FC 0 - 0 1/1.5
AUSTRALIA: NPL Western Australia
20/04 - 14:00 Armadale 1 - 1 Perth SC 0 - 0 0/0.5
20/04 - 14:00 Balcatta 3 - 1 Inglewood Utd 0 - 0 1
20/04 - 14:00 Bayswater 5 - 2 เพิร์ธ กลอรี U23 0 - 0 0.5/1
20/04 - 14:00 Floreat Athena 2 - 0 Stirling Macedonia 0 - 0 0/0.5
20/04 - 14:00 Perth RedStar 2 - 3 Fremantle City 0 - 0 0.5/1
20/04 - 14:00 Western Knights 3 - 3 Olympic Kingsway 0 - 0 0/0.5
AUSTRALIA: Capital Premier League
20/04 - 12:00 Belconnen Utd. 8 - 0 West Canberra Wanderers 0 - 0 1
20/04 - 12:00 Canberra Juventus 1 - 3 Brindabella 0 - 0 0.5/1
20/04 - 12:00 Queanbeyan City 5 - 0 Canberra White Eagles 0 - 0 0
20/04 - 12:15 ANU 2 - 2 Wagga City Wanderers 0 - 0 0.5/1
AUSTRALIA: Northern NSW State League
20/04 - 11:30 Singleton Strikers 1 - 3 West Wallsend 0 - 0 0
20/04 - 11:30 Thornton Redbacks - Toronto Awaba Stags 0
20/04 - 13:00 Cessnock City Hornets 4 - 3 Belmont Swansea Utd. 0 - 0 0
21/04 - 11:30 Wallsend Red Devils 0 - 0 South Cardiff 0 - 0 0
AUSTRALIA: NSW League One
20/04 - 13:30 Hakoah Sydney 3 - 2 Bankstown City Lions 0 - 0 0.5/1
20/04 - 14:00 Canterbury Bankstown 4 - 3 UNSW 0 - 0 0/0.5
20/04 - 16:00 Bonnyrigg White Eagles 2 - 1 Dulwich Hill 0 - 0 0.5/1
20/04 - 16:00 Dunbar Rovers 0 - 0 Macarthur Rams 0 - 0 0/0.5
20/04 - 16:00 Mt Druitt Town 1 - 1 Inter Lions 0 - 0 0/0.5
20/04 - 16:00 SD Raiders 2 - 1 Bulls Academy 0 - 0 0.5/1
AUSTRALIA: Queensland Premier League
20/04 - 14:30 Eastern Suburbs 2 - 1 Broadbeach Utd. 0 - 0 0/0.5
20/04 - 15:00 Brisbane Strikers 4 - 1 Logan Lightning 0 - 0 1
20/04 - 15:00 อิปสวิช ทาวน์ 4 - 2 Mitchelton 0 - 0 0/0.5
20/04 - 16:00 Moreton City Excelsior U21 3 - 1 Southside Eagles 0 - 0 0/0.5
21/04 - 11:30 SWQ Thunder 0 - 1 St. George Willawong 0 - 0 0/0.5
AUSTRALIA: SA State League
20/04 - 12:30 Adelaide Eagles 3 - 0 West Torrens 0 - 0 0.5/1
20/04 - 12:30 Adelaide Victory 2 - 3 Fulham Utd. 0 - 0 0/0.5
20/04 - 12:30 Cumberland Utd. 2 - 0 Salisbury Utd. 0 - 0 0/0.5
20/04 - 12:30 Playford Patriots 2 - 4 Adelaide Vipers 0 - 0 1.5/2
20/04 - 12:30 Sturt Lions 1 - 0 West Adelaide 0 - 0 0/0.5
20/04 - 16:30 Adelaide Cobras 2 - 1 Western Strikers 0 - 0 0/0.5
AUSTRALIA: Tasmania Northern Championship
20/04 - 11:30 Northern Rangers 5 - 0 Ulverstone 0 - 0 0
20/04 - 13:30 Devonport U21 - Somerset 0
20/04 - 13:30 Riverside Olympic U21 3 - 0 Launceston United U21 0 - 0 0
AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
20/04 - 11:15 New Town 1 - 1 South East Utd. 0 - 0 0
20/04 - 11:30 Glenorchy Knights U21 1 - 1 Taroona 0 - 0 0
20/04 - 11:30 Hobart City 2 - 3 Olympia Warriors 0 - 0 0
20/04 - 11:30 University of Tasmania 2 - 1 Clarence Zebras U21 0 - 0 0
21/04 - 11:00 South Hobart U21 - Hobart Utd. 0
AUSTRALIA: Victoria Premier League
20/04 - 12:00 Langwarrin 1 - 3 เมลเบิร์น วิคตอรี U21 0 - 0 0.5/1
20/04 - 12:00 North Geelong 1 - 1 Eastern Lions 0 - 0 1
20/04 - 14:30 George Cross 0 - 4 Bentleigh Greens 0 - 0 0
21/04 - 12:00 เมลเบิร์น ซิตี้ U21 - Preston Lions 0/0.5
AUSTRALIA: WA State League
20/04 - 14:00 Gosnells City 1 - 5 Mandurah City 0 - 0 1.5/2
20/04 - 14:00 Gwelup Croatia 3 - 2 Nedlands 0 - 0 0/0.5
20/04 - 14:00 Rockingham City 3 - 3 Joondalup Utd. 0 - 0 0/0.5
20/04 - 14:00 Subiaco 2 - 1 Cockburn City 0 - 0 1/1.5
20/04 - 16:00 Dianella White Eagle 3 - 1 Murdoch Melville 0 - 0 0/0.5
AUSTRALIA: A-League Women - Play Offs
21/04 - 12:00 Central Coast Mariners W 0 - 1 Sydney W 0 - 0 0.5/1
21/04 - 12:00 Newcastle W 0 - 3 Melbourne City W 0 - 0 0/0.5
AUSTRIA: Bundesliga - Relegation Group
20/04 - 22:00 Altach 2 - 2 BW Linz 0 - 0 0.5
20/04 - 22:00 ออสเตรียเวียนนา 3 - 0 Tirol 0 - 0 0.5/1
20/04 - 22:00 โวล์ฟสเบอร์เกอร์ 1 - 1 A. Lustenau 0 - 0 0.5/1
AUSTRIA: 2. Liga
20/04 - 19:30 Stripfing 2 - 2 Dornbirn 0 - 0 0/0.5
AUSTRIA: Regionalliga East
20/04 - 21:00 Mauerwerk 0 - 3 Wiener Viktoria 0 - 0 0.5/1
AUSTRIA: Regionalliga Central
20/04 - 21:00 Union Gurten 1 - 1 SC Weiz 0 - 0 0.5/1
21/04 - 00:00 Weindorf St. Anna 3 - 1 แอลเอเอสเค ลินซ์ (Am) 0 - 0 0.5/1
AUSTRIA: Regionalliga West
20/04 - 17:45 Altach U21 1 - 1 Saalfelden 0 - 0 0/0.5
20/04 - 20:00 Wolfurt 1 - 0 Bischofshofen 0 - 0 0
20/04 - 21:00 A. Salzburg 4 - 1 Rothis 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Dornbirner SV 0 - 4 Motz/Silz 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Hohenems 5 - 0 RW Rankweil 0 - 0 2
20/04 - 22:00 SC Imst 2 - 1 Wals-Grunau 0 - 0 0
20/04 - 22:00 TSV St. Johann 2 - 2 Kufstein 0 - 0 0.5/1
AUSTRIA: Burgenland
20/04 - 22:00 Halbturn 3 - 1 Pinkafeld 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Margarethen 2 - 0 Marz 0 - 0 0
20/04 - 23:00 Schattendorf 3 - 0 USVS Rudersdorf 0 - 0 0
AUSTRIA: Karnten
20/04 - 20:30 St. Jakob/Ros 3 - 2 Volkermarkt 0 - 0 0
20/04 - 21:00 A. Klagenfurt (Am) 0 - 1 Kottmannsdorf 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Bleiburg 3 - 0 SV Kraig 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Donau Klagenfurt 1 - 2 SC Landskron 0 - 0 0
20/04 - 21:30 Atus Ferlach 2 - 1 ATSV Wolfsberger 0 - 0 0
AUSTRIA: Niederosterreich
20/04 - 21:00 Warth 2 - 0 SCU Kilb 0 - 0 0
20/04 - 21:30 Retz 3 - 0 Rohrbach 0 - 0 0
AUSTRIA: Oberosterreich
20/04 - 18:30 ASK St.Valentin 0 - 5 Dietach 0 - 0 0
20/04 - 21:30 Bad Ischl 0 - 0 Oedt 0 - 0 0
20/04 - 21:30 St. Martin im Muhlreis 3 - 0 Schallerbach 0 - 0 0
AUSTRIA: Salzburg
20/04 - 19:00 UFC Siezenheim 2 - 1 Union Henndorf 0 - 0 0.5/1
20/04 - 20:00 Strasswalchen 2 - 1 Grodig 0 - 0 0
20/04 - 20:00 USK Anif 1 - 0 Eugendorf 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Burmoos 1 - 1 Kuchl 0 - 0 0
20/04 - 22:30 SAK 1914 1 - 1 Golling 0 - 0 0
AUSTRIA: Steiermark
20/04 - 21:00 Heiligenkreuz 1 - 0 UFC Fehring 0 - 0 0
AUSTRIA: Tirol - Promotion Group
20/04 - 19:30 Tirol (Am) 5 - 1 Fugen 0 - 0 0
AUSTRIA: Tirol - Relegation Group
20/04 - 19:30 Innsbrucker AC 2 - 2 Vols 0 - 0 0
AUSTRIA: Vorarlberg
20/04 - 20:00 Gofis 4 - 2 A. Lustenau (Am) 0 - 0 0
20/04 - 21:00 FC Lustenau 3 - 0 Andelsbuch 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Lochau 0 - 0 Nenzing 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Hard 3 - 1 Admira Dornbirn 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Horbranz 2 - 3 Alberschwende 0 - 0 0
20/04 - 23:00 Rotenberg 1 - 1 Brauerei Egg 0 - 0 0
AUSTRIA: Wien
20/04 - 17:00 Dinamo Helfort 2 - 1 Stadlau 0 - 0 1
20/04 - 19:00 Sportunion Mauer 4 - 2 Red Star-Penzing 0 - 0 2
20/04 - 20:30 Simmeringer 0 - 1 1980 Wien 0 - 0 0
20/04 - 21:00 ASV 13 Wien 2 - 3 Mannsworth 0 - 0 0
20/04 - 21:00 A XIII-Auhof Center 3 - 3 Slovan HAC 0 - 0 0.5/1
AZERBAIJAN: Premier League
20/04 - 19:30 คาราบัค 2 - 2 Gabala 0 - 0 2
20/04 - 22:00 Zira 3 - 1 Neftci Baku 0 - 0 0/0.5
BANGLADESH: Premier League
20/04 - 16:00 Fortis 0 - 1 Bashundara Kings 0 - 0 2
20/04 - 16:45 Chittagong Abahani 2 - 1 Rahmatgonj MFS 0 - 0 0
20/04 - 16:45 Mohammedan 8 - 0 Brothers U. 0 - 0 3.5
BELARUS: Vysshaya Liga
20/04 - 18:10 FC Minsk 1 - 1 Naftan 0 - 0 0/0.5
20/04 - 20:00 Arsenal Dzyarzhynsk 2 - 0 Shakhtyor Soligorsk 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:00 Slavia Mozyr 1 - 1 Dynamo Brest 0 - 0 0/0.5
BELARUS: Pershaya Liga
20/04 - 17:00 BATE 2 3 - 2 Ostrovets 0 - 0 0
20/04 - 19:00 BumProm Gomel 1 - 2 Belshina 0 - 0 0
20/04 - 21:00 FC Slonim 2 - 3 Volna Pinsk 0 - 0 0
20/04 - 23:00 Din. Minsk 2 0 - 0 Baranovici 0 - 0 0
BELARUS: Vysshaya Liga Women
20/04 - 17:30 Smorgon W 0 - 4 Zorka-BDU W 0 - 0 0
20/04 - 19:30 Dynamo Brest W 0 - 4 Din. Minsk W 0 - 0 0
20/04 - 21:30 Dnepr Mogilev W 4 - 0 FC Gomel W 0 - 0 0
BELGIUM: Jupiler Pro League - Championship Group
21/04 - 01:45 เกงค์ 2 - 1 อันเดอร์เลชท์ 0 - 0 0/0.5
BELGIUM: Jupiler Pro League - Conference League Group
20/04 - 21:00 เฮเวอร์ลี ลิวเวน 1 - 0 St. Truiden 0 - 0 0
20/04 - 23:15 เวสเตอร์โล 3 - 3 สตองดาร์ด ลีแอช 0 - 0 0/0.5
21/04 - 01:00 เกนท์ 3 - 1 เมเชเลน 0 - 0 1
BELGIUM: Challenger Pro League
20/04 - 20:00 อันเดอร์เลชท์ U23 1 - 2 คลับ บรูกก์ U23 0 - 0 0.5/1
BELGIUM: National Division 1
21/04 - 01:00 Antwerp B 2 - 4 Knokke 0 - 0 0/0.5
21/04 - 01:00 Charleroi B 3 - 1 OC Charleroi 0 - 0 0/0.5
21/04 - 01:00 Heist 1 - 1 URSL Vise 0 - 0 1
21/04 - 01:00 Hoogstraten 2 - 1 Saint Eloois 0 - 0 0
21/04 - 01:00 Lokeren-Temse 1 - 3 Virton 0 - 0 1/1.5
21/04 - 01:00 RAAL La Louviere 3 - 1 Gent B 0 - 0 1.5/2
BELGIUM: Second Amateur Division Group ACFF
21/04 - 00:30 Jette 1 - 0 Hamoir 0 - 0 0
21/04 - 00:30 La Calamine 3 - 1 Rebecquoise 0 - 0 0
21/04 - 00:30 Tournai 1 - 1 Renaissance Mons 0 - 0 0
21/04 - 01:00 Meux 1 - 1 Acren 0 - 0 0
21/04 - 01:00 ทูบิซ 4 - 1 Stade Vervietois 0 - 0 0
21/04 - 01:00 Verlaine 0 - 2 Warnant 0 - 0 0
BELGIUM: Second Amateur Division Group VFV A
20/04 - 23:30 Waregem 2 4 - 0 Voorde Appelterre 0 - 0 0.5/1
21/04 - 00:30 Dikkelvenne 2 - 0 Mandel United 0 - 0 0
21/04 - 00:30 Oudenaarde 1 - 0 Torhout 0 - 0 0.5/1
21/04 - 01:00 KRC Gent 3 - 1 Gullegem 0 - 0 0
21/04 - 01:00 Merelbeke 1 - 2 Oostkamp 0 - 0 0
BELGIUM: Second Amateur Division Group VFV B
21/04 - 01:00 Bocholter 2 - 0 Londerzeel 0 - 0 0
21/04 - 01:00 City Pirates 2 - 2 Wezel Sport 0 - 0 0
21/04 - 01:00 Hasselt 1 - 1 Houtvenne 0 - 0 0
21/04 - 01:00 K. Berchem Sport 3 - 2 Hades 0 - 0 0
21/04 - 01:00 KRC Mechelen 1 - 0 ลีลล์ 0 - 0 0
21/04 - 01:00 Lyra-Lierse Berlaar 0 - 2 Belisia Bilzen 0 - 0 0
21/04 - 01:00 Tongeren 3 - 0 Overijse 0 - 0 0
BELGIUM: Pro League U21
20/04 - 19:00 Beveren U21 1 - 2 เวสเตอร์โล U21 0 - 0 0.5/1
21/04 - 01:00 Patro Eisden U21 5 - 3 St. Truiden U21 0 - 0 1.5
BELGIUM: Super League Women - Winners stage
20/04 - 18:30 Genk W 1 - 1 Club Brugge W 0 - 0 0/0.5
21/04 - 00:00 St. Liege W 0 - 3 Leuven W 0 - 0 0
BELGIUM: 1st National Women
20/04 - 19:00 Club Brugge II W 2 - 0 Genk II W 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Waregem II W 1 - 2 RFC Liege W 0 - 0 0
20/04 - 20:30 Gent II W 1 - 2 Aalst W 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Famkes Merkem W 2 - 1 Alken W 0 - 0 0
20/04 - 23:00 Tienen W 2 - 0 Chastre W 0 - 0 0
BENIN: Ligue 1 - Relegation Group
20/04 - 22:00 Abeilles 3 - 3 Dynamo Parakou 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Ainonvi - Djeffa 0
20/04 - 22:00 Dynamique Djougou - Soleil 0
20/04 - 22:00 Police - ASVO 0
BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Play Offs
21/04 - 04:30 Universitario de Vinto 0 - 1 The Strongest 0 - 0 0
BOSNIA AND HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
20/04 - 18:30 Siroki Brijeg 4 - 1 Igman K. 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Sloga Doboj 0 - 2 Zrinjski 0 - 0 1/1.5
21/04 - 01:45 FK Sarajevo 1 - 1 Borac Banja Luka 0 - 0 0/0.5
BOSNIA AND HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
20/04 - 22:00 BFK Simm Bau 4 - 2 Mladost DK 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Bratstvo Gracanica 6 - 3 Gornji Rahic 0 - 0 1
20/04 - 22:00 Kakanj 3 - 0 Gradina Srebrenik 0 - 0 1
20/04 - 22:00 Sloboda 0 - 0 Hadzici 0 - 0 2
20/04 - 22:00 Tomislav 1 - 1 Celik Zenica 0 - 0 0
BOSNIA AND HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
20/04 - 21:30 BSK Banja Luka 1 - 2 Ljubic Prnjavor 0 - 0 1.5
20/04 - 21:30 Drina Zvornik 3 - 0 Prijedor 0 - 0 1.5
20/04 - 21:30 Famos Vojkovici 0 - 0 Radnik Bijeljina 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:30 Kozarska Dubica 1 - 2 Slavija 0 - 0 0
20/04 - 21:30 Laktasi 5 - 1 Nevesinje 0 - 0 0
20/04 - 21:30 Leotar 3 - 2 Romanija Pale 0 - 0 0
20/04 - 21:30 Mrkonjic Grad 0 - 0 Sutjeska Foca 0 - 0 0
BOTSWANA: Premier League
20/04 - 20:30 Gaborone Utd 2 - 0 Township Rollers 0 - 0 0
20/04 - 20:30 Jwaneng Galaxy 3 - 0 Morupule 0 - 0 0
20/04 - 20:30 Orapa United 2 - 0 Eleven Angels 0 - 0 0
20/04 - 20:30 Sua Flamingoes 2 - 1 Matebele 0 - 0 0
20/04 - 20:30 Tafic FC 1 - 3 Nico United 0 - 0 0
20/04 - 20:30 VTM FC 3 - 1 Police XI 0 - 0 0/0.5
BRAZIL: Serie A
21/04 - 02:00 Fluminense 2 - 1 Vasco 0 - 0 0.5
21/04 - 03:00 Criciuma 0 - 0 Fortaleza 0 - 0 0
21/04 - 04:30 Bragantino 1 - 0 Corinthians 0 - 0 0/0.5
21/04 - 04:30 เกรมิโอ้ ปอร์โต้ 1 - 0 Cuiaba 0 - 0 0.5/1
21/04 - 07:00 Atletico-MG 3 - 0 Cruzeiro 0 - 0 0.5
BRAZIL: Serie B
21/04 - 01:30 Chapecoense-SC 3 - 1 Ituano 0 - 0 0.5
21/04 - 02:30 Santos 2 - 0 Paysandu PA 0 - 0 1/1.5
21/04 - 03:00 Amazonas 2 - 3 Sport Recife 0 - 0 0/0.5
21/04 - 04:00 Ceara 1 - 1 Goias 0 - 0 0/0.5
BRAZIL: Serie C - First stage
21/04 - 03:00 Remo 1 - 2 Volta Redonda 0 - 0 0.5/1
21/04 - 03:00 Tombense 1 - 0 EC Sao Jose 0 - 0 0.5
21/04 - 05:30 SER Caxias 0 - 4 Athletic Club 0 - 0 0.5
21/04 - 05:30 Ypiranga FC 3 - 1 CSA 0 - 0 0/0.5
BRAZIL: Amapaense - Play Offs
21/04 - 04:00 Trem 1 - 1 Santos AP 0 - 0 0/0.5
BRAZIL: Cearense 2 - Play Offs
21/04 - 02:00 Tirol 4 - 2 Itapipoca 0 - 0 0/0.5
BRAZIL: Gaucho 2
20/04 - 21:00 Monsoon 2 - 1 Pelotas 0 - 0 0.5/1
21/04 - 01:00 Sao Gabriel 0 - 0 Aimore 0 - 0 0
21/04 - 05:00 GE Gloria 2 - 1 Frederiquense 0 - 0 0/0.5
BRAZIL: Maranhense - Play Offs
21/04 - 02:30 Maranhao 0 - 0 Sampaio Correa 0 - 0 0/0.5
BRAZIL: Paulista A3 - Play Offs
21/04 - 04:00 Votuporanguense 1 - 0 Desportivo 0 - 0 0/0.5
BRAZIL: Paulista A4 - Play Offs
21/04 - 01:00 Rio Branco SP 1 - 1 XV de Jau 0 - 0 0/0.5
21/04 - 05:30 SKA Brasil 0 - 0 Francana 0 - 0 0/0.5
BRAZIL: Rondoniense
21/04 - 02:30 Barcelona RO 4 - 1 Vilhena EC 0 - 0 0
21/04 - 06:00 Uniao Cacoalense 0 - 0 Ji-Parana 0 - 0 0
BRAZIL: Roraimense - Second stage
21/04 - 03:30 GAS 6 - 2 Rio Negro 0 - 0 2.5
21/04 - 05:30 Nautico FC 1 - 1 Monte Roraima 0 - 0 0
BRAZIL: Copa Rio U20 - Play Offs
20/04 - 20:00 Flamengo RJ U20 0 - 1 Vasco U20 0 - 0 0/0.5
BRAZIL: Baiano U20
20/04 - 18:00 Vitoria U20 1 - 2 Estrela De Marco U20 0 - 0 1.5
20/04 - 20:00 SSA U20 0 - 0 Jacobina U20 0 - 0 0
21/04 - 01:00 Alagoinhas U20 0 - 5 Bahia de Feira U20 0 - 0 3.5
21/04 - 01:00 Barcelona U20 0 - 1 Conquista FC U20 0 - 0 0
21/04 - 01:00 Grapiuna U20 2 - 1 Jequie U20 0 - 0 0
21/04 - 01:00 Ypiranga U20 0 - 0 Bahia U20 0 - 0 4.5
BRAZIL: Capixaba U20 - Play Offs
21/04 - 01:00 Estrela do Norte U20 - Porto Vitoria U20 0
21/04 - 01:00 Real Noroeste U20 3 - 2 Vitoria ES U20 0 - 0 0
BRAZIL: Catarinense U20
20/04 - 21:00 Nacao U20 1 - 1 Avai U20 0 - 0 1.5
21/04 - 01:00 Inter de Lages U20 1 - 5 Joinville U20 0 - 0 0
BRAZIL: Goiano U20
21/04 - 01:30 Jataiense U20 1 - 2 Goias U20 0 - 0 0
BRAZIL: Paranaense U20 - First stage
20/04 - 20:30 Iraty U20 1 - 5 Batel U20 0 - 0 0
20/04 - 20:30 Operario PR U20 4 - 0 Rio Branco PR U20 0 - 0 0
21/04 - 01:30 Andraus Brasil U20 0 - 1 Parana Clube U20 0 - 0 0
21/04 - 01:30 Apucarana SC U20 4 - 0 Prudentopolis U20 0 - 0 0
21/04 - 01:30 Arapongas U20 - Sao Joseense U20 0
21/04 - 01:30 Coritiba U20 2 - 0 Patriotas U20 0 - 0 1
21/04 - 01:30 Gremio Maringa U20 0 - 2 AA Iguacu U20 0 - 0 0
21/04 - 01:30 Hope Internacional U20 1 - 0 Londrina U20 0 - 0 0
BRAZIL: Paulista U20 - First stage
21/04 - 01:00 Botafogo SP U20 8 - 0 Francana U20 0 - 0 1.5/2
21/04 - 01:00 Corinthians U20 0 - 0 Sao Caetano U20 0 - 0 2/2.5
21/04 - 01:00 Novorizontino U20 2 - 1 Gremio Prudente U20 0 - 0 0
21/04 - 01:00 Palmeiras U20 3 - 1 Ibrachina U20 0 - 0 1/1.5
21/04 - 01:00 RB Bragantino U20 1 - 1 Capivariano U20 0 - 0 1
21/04 - 01:00 Santos U20 3 - 0 Maua U20 0 - 0 2
21/04 - 01:00 Sao Paulo U20 4 - 0 Osasco Audax U20 0 - 0 1/1.5
BRAZIL: Pernambucano U20 - First stage
20/04 - 20:00 Centro Limoeirense U20 1 - 2 Ipojuca U20 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Ibis Sport Club U20 5 - 1 Serrano PE U20 0 - 0 0
21/04 - 01:00 Atletico Torres U20 1 - 1 Sport Recife U20 0 - 0 0
21/04 - 01:00 CA Porto U20 0 - 1 Nautico U20 0 - 0 1
21/04 - 01:00 Central SC U20 3 - 3 Petrolina U20 0 - 0 1/1.5
21/04 - 01:00 Santa Fe U20 0 - 0 Jaguar U20 0 - 0 0
21/04 - 01:00 Sete de Setembro U20 2 - 1 Aguia FC U20 0 - 0 0
BRAZIL: Brasileiro Women
21/04 - 01:00 Avai Kindermann W 1 - 3 Santos W 0 - 0 1/1.5
21/04 - 01:00 Fluminense W 0 - 0 Botafogo RJ W 0 - 0 0
21/04 - 01:00 Real Brasilia W 1 - 0 Sao Paulo W 0 - 0 1
BRAZIL: Brasileiro A2 Women
21/04 - 01:00 Juventude W 1 - 0 Taubate W 0 - 0 0
21/04 - 01:00 Sport Recife W 1 - 0 Fortaleza W 0 - 0 0.5/1
21/04 - 05:00 Doce Mel W 0 - 2 Sao Jose W 0 - 0 0
BULGARIA: Parva liga
20/04 - 19:15 Pirin Blagoevgrad 0 - 0 Cherno More 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:45 Hebar 0 - 3 โดโกเรต์ส รัซกราด 0 - 0 1.5/2
21/04 - 00:15 Levski Sofia 1 - 0 Beroe 0 - 0 1.5
BULGARIA: Vtora liga
20/04 - 21:00 Chernomorets Balchik 6 - 0 Bdin Vidin 0 - 0 1.5/2
20/04 - 21:00 Dobrudzha 4 - 1 Maritsa Plovdiv 0 - 0 1.5/2
20/04 - 21:00 Litex Lovech 2 - 0 Chernomorets 1919 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Montana 1 - 3 Belasitsa 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Spartak Pleven 0 - 1 Svoge 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Strumska Slava 1 - 2 Spartak Varna 0 - 0 1
BULGARIA: Third League - South-East
20/04 - 21:00 Atletik Kuklen 2 - 1 Sliven 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Beroe II 3 - 2 Sozopol 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Haskovo 5 - 0 Yambol 1915 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Karnobat 0 - 3 Dimitrovgrad 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Nesebar 3 - 2 Spartak Plovdiv 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Rodopa Smolyan 1 - 0 Gigant Saedinenie 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Rozova Dolina 5 - 2 Lok. Plovdiv II 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Sokol Markovo 3 - 2 Asenovets 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Zagorets 2 - 1 Levski Karlovo 0 - 0 0
21/04 - 00:00 Botev Plovdiv II 0 - 0 Sekirovo Rakovski 0 - 0 0
BULGARIA: Third League - South-West
20/04 - 19:00 Levski Sofia II 0 - 1 Kostinbrod 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Balkan Botevgrad 0 - 0 Vitosha Bistritsa 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Bansko 0 - 1 Rilski Sportist 0 - 0 0
20/04 - 20:00 CSKA 1948 Sofia III 3 - 1 CSKA Sofia II 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Septemvri Simitli 1 - 0 Hebar 2 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Septemvri Sofia 2 0 - 2 Oborishte 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Slivnishki Geroy 1 - 1 Slavia Sofia 2 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Vihren 3 - 1 Botev Ihtiman 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Minyor Pernik 2 - 0 Razlog 0 - 0 0
BULGARIA: Third League - North-East
20/04 - 20:00 Chernolomets 2 - 1 Svetkavitsa 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Fratria 1 - 1 Cherno More II 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Riltzi 2 - 5 Benkovski 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Septemvri Tervel 4 - 1 Dunav Ruse II 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Ludogorets III 4 - 1 Lokomotiv Ruse 0 - 0 0
BULGARIA: Third League - North-West
20/04 - 21:00 Boruna 0 - 3 Etar II 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Drenovets 0 - 0 Akademik Svishtov 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Partizan Cerven Brjag 1 - 3 Vihar Slavyanovo 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Pavlikeni 0 - 1 Lok. Gorna 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Yantra Polski Trambesh 1 - 1 Mezdra 0 - 0 0
BURUNDI: Primus League
20/04 - 18:00 Magara Young Boys 1 - 3 Dynamik 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Aigle Noir 0 - 0 Amasipiri 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Le Messager Ngozi 0 - 1 Musongati 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Olympic S. 0 - 1 Flambeau du Centre 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Telaviv 1 - 0 Kayanza 0 - 0 0
20/04 - 20:30 Bumamuru 3 - 1 Tigre Noir 0 - 0 0
CAMBODIA: CPL
20/04 - 16:00 Kirivong Sok Sen Chey 1 - 4 Phnom Penh Crown 0 - 0 0
20/04 - 18:00 Boeung Ket 3 - 3 Svay Rieng 0 - 0 0
CAMEROON: Elite One - Relegation Group
20/04 - 20:00 Fovu Baham 0 - 1 APEJES Academy 0 - 0 0.5/1
20/04 - 22:00 Aigle Royal 2 - 3 Fortuna Mfou 0 - 0 0/0.5
CANADA: Canadian Premier League
21/04 - 01:00 Atl. Ottawa 1 - 1 Cavalry 0 - 0 0/0.5
CHAD: Premiere Division - LPFN
20/04 - 21:45 Gazelle 4 - 2 Agri - Tchad 0 - 0 0
CHILE: Primera Division
21/04 - 02:00 Cobresal 2 - 2 Nublense 0 - 0 0/0.5
21/04 - 04:30 U. Catolica 0 - 1 Colo Colo 0 - 0 0.5
21/04 - 07:30 Coquimbo 2 - 0 O'Higgins 0 - 0 0.5
CHILE: Primera B
20/04 - 23:30 Magallanes 0 - 2 San Marcos de Arica 0 - 0 0.5/1
21/04 - 02:00 Deportes Temuco 0 - 3 San Luis 0 - 0 0
21/04 - 07:30 เรนเจอส์ 0 - 0 S. Morning 0 - 0 0.5/1
CHILE: Segunda Division
20/04 - 23:30 Dep. Linares 0 - 2 General Velasquez 0 - 0 0
21/04 - 02:00 Melipilla 0 - 1 D. Puerto Montt 0 - 0 0/0.5
21/04 - 04:30 Trasandino 1 - 2 San Antonio Unido 0 - 0 0
CHILE: Primera Division Women
21/04 - 03:00 U. De Chile W 4 - 1 Everton W 0 - 0 5
21/04 - 03:30 S. Morning W 5 - 0 Palestino W 0 - 0 1/1.5
CHINA: Super League
20/04 - 14:30 Shandong Taishan 4 - 1 Cangzhou 0 - 0 1/1.5
20/04 - 18:00 Chengdu Rongcheng 3 - 1 Shenzhen Xinpengcheng 0 - 0 1/1.5
20/04 - 18:35 Wuhan Three Towns 0 - 0 Changchun Yatai 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:00 Nantong Zhiyun 0 - 2 เซี่ยงไฮ้ เสิ่นหัว 0 - 0 1/1.5
CHINA: Jia League
20/04 - 14:00 Liaoning Tieren 2 - 1 Jiangxi Lushan 0 - 0 0.5/1
20/04 - 14:00 Shijiazhuang Gongfu 1 - 0 Heilongjiang Ice City 0 - 0 1/1.5
20/04 - 14:30 Shanghai Jiading Huilong 1 - 1 Qingdao Red Lions 0 - 0 0/0.5
CHINA: FA Cup
20/04 - 13:00 Jiangsu Nan Dongsheng 0 - 1 Langfang Glory City 0 - 0 0
20/04 - 13:00 Shanghai Changning 2 - 0 Jiangxi Dark Horse 0 - 0 0
20/04 - 13:00 Shanghai Segenda 0 - 1 Ganzhou Ruishi 0 - 0 0
20/04 - 13:30 Shanxi Xiangyu 1 - 4 Beijing Technology 0 - 0 0
20/04 - 14:00 Changchun Xidu 0 - 5 Shaanxi Union 0 - 0 0
20/04 - 14:00 Dalian Kuncheng 3 - 2 Quanzhou Yassin 0 - 0 1.5
20/04 - 14:00 Dezhou Haishan 1 - 3 Taian Tiankuang 0 - 0 0
20/04 - 14:00 Qianxinan Xu Fengtang 1 - 4 Shenzhen Juniors 0 - 0 0
20/04 - 14:30 Shenzhen Jixiang 3 - 1 Guangxi Lanhang 0 - 0 0
20/04 - 14:30 Xian Ronghai 0 - 4 Guangdong GZ-Power 0 - 0 1/1.5
20/04 - 18:30 Guangxi Bushan 0 - 1 Rizhao Yuqi 0 - 0 0
CHINA: Super League Women
20/04 - 14:00 Henan Songshan Longmen W 0 - 1 Shanghai RCB W 0 - 0 0
20/04 - 14:00 Shandong SL W 0 - 4 Wuhan Jiangda W 0 - 0 0
COLOMBIA: Primera A - Apertura
21/04 - 04:00 Pereira 1 - 2 Millonarios 0 - 0 0/0.5
21/04 - 06:10 Junior 1 - 0 Once Caldas 0 - 0 0.5/1
21/04 - 08:30 Alianza 2 - 1 Jaguares de Cordoba 0 - 0 0/0.5
COLOMBIA: Primera B - Apertura
21/04 - 02:00 Real Cundinamarca 2 - 2 Bogota 0 - 0 0.5/1
21/04 - 03:00 Leones 0 - 0 คาร์ทาเกน่า 0 - 0 0/0.5
21/04 - 03:30 Atletico F.C. 0 - 1 Quindio 0 - 0 1
21/04 - 03:30 Huila 2 - 0 Barranquilla 0 - 0 1
COLOMBIA: Liga Women
21/04 - 03:30 Dep. Cali W 1 - 0 Santa Fe W 0 - 0 0.5/1
21/04 - 04:00 Real Santander W 1 - 3 La Equidad W 0 - 0 0.5/1
21/04 - 06:00 Millonarios W 1 - 1 Cucuta W 0 - 0 1
21/04 - 06:30 Deportivo Pereira W 1 - 2 Llaneros W 0 - 0 0/0.5
COSTA RICA: Primera Division - Clausura
21/04 - 05:00 Zeledon 1 - 1 Grecia 0 - 0 0.5
21/04 - 09:00 Alajuelense 2 - 2 Saprissa 0 - 0 0/0.5
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offs
21/04 - 03:00 AD Sarchi 1 - 2 CS Uruguay 0 - 0 0/0.5
CROATIA: HNL
20/04 - 22:00 Osijek 1 - 2 Istra 1961 0 - 0 0.5/1
21/04 - 00:10 Slaven Belupo 0 - 1 Hajduk Split 0 - 0 0.5/1
CROATIA: Prva NL
20/04 - 19:50 Dubrava 1 - 1 Croatia Zmijavci 0 - 0 0.5
20/04 - 22:00 Sibenik 2 - 1 Solin 0 - 0 2/2.5
20/04 - 22:00 Vukovar 1991 1 - 1 Dugopolje 0 - 0 1
CROATIA: Druga NL
20/04 - 20:00 Zdralovi 3 - 0 Radnik Krizevci 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Dugo Selo 2 - 0 Bjelovar 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:00 Grobnican 5 - 0 Belisce 0 - 0 1.5
20/04 - 22:00 Hrvace 1 - 3 Kustosija 0 - 0 0.5/1
20/04 - 22:00 Jadran LP 2 - 3 Marsonia 0 - 0 1.5
20/04 - 22:00 Krk 1 - 2 Opatija 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Trnje 3 - 1 Dragovoljac 0 - 0 0.5/1
CYPRUS: Cyta Championship - Relegation Group
20/04 - 23:00 Zakakiou 2 - 5 Karmiotissa 0 - 0 2
20/04 - 23:30 อปอลลอน ลิมาสซอล เอฟซี 4 - 1 AEL Limassol 0 - 0 0/0.5
CYPRUS: Division 2 - Championship Group
20/04 - 20:30 ASIL Lysi 3 - 2 Ayia Napa 0 - 0 0
20/04 - 20:30 Omonia 29th May 1 - 2 Omonia Aradippou 0 - 0 0/0.5
20/04 - 20:30 Peyia 2014 FC 1 - 4 Paralimni 0 - 0 0
20/04 - 20:30 Ypsonas 1 - 5 Ol. Nicosia 0 - 0 0
CYPRUS: Division 2 - Relegation Group
20/04 - 20:30 Chloraka 3 - 0 Achyronas-Onisilos 0 - 0 0
20/04 - 20:30 ENAD 1 - 2 Ermis 0 - 0 0
20/04 - 20:30 PAEEK 3 - 1 Digenis Akritas 0 - 0 0
20/04 - 20:30 Xylotymbou 2 - 5 M.E.A.P. Nisou 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: FORTUNA:LIGA
20/04 - 20:00 ยาโบลเนช 0 - 0 ฟาสตาฟ ซลิน 0 - 0 0.5
20/04 - 20:00 Karvina 1 - 1 Bohemians 0 - 0 0
20/04 - 20:00 สปาร์ต้า ปราก 4 - 3 Ostrava 0 - 0 1.5
20/04 - 23:00 Teplice 2 - 2 Ceske Budejovice 0 - 0 1
CZECH REPUBLIC: FNL
20/04 - 15:15 Vyskov 1 - 1 Brno 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:00 Lisen 1 - 2 Sigma Olomouc B 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Pribram 1 - 1 Taborsko 0 - 0 0/0.5
CZECH REPUBLIC: CFL - Group A
20/04 - 15:15 Motorlet Prague 0 - 3 Domazlice 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:30 FK Robstav 3 - 1 Kraluv Dvur 0 - 0 1
20/04 - 23:00 Karlovy Vary 6 - 2 Hostoun 0 - 0 0/0.5
CZECH REPUBLIC: CFL - Group B
20/04 - 15:30 Prepere 2 - 0 Kolin 0 - 0 0
20/04 - 22:00 FK Ceska Lipa 3 - 1 Pardubice B 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:00 Velvary 1 - 1 Zapy 0 - 0 0.5/1
CZECH REPUBLIC: MSFL
20/04 - 15:15 Bohunice 0 - 1 Uhersky Brod 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Rosice 0 - 0 FK Frydek-Mistek 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Division A
20/04 - 15:15 Petrin Plzen 4 - 1 Cesky Krumlov 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Horovice 0 - 1 Marianske Lazne 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Rokycany 2 - 0 Katovice 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Sobeslav 5 - 2 FK Komarov 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Tachov 1 - 0 Doubravka 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Division B
20/04 - 15:15 Chomutov 1 - 1 Admira Prague B 0 - 0 2
20/04 - 15:15 Hrebec 1 - 4 Louny 0 - 0 1/1.5
20/04 - 15:15 Steti 0 - 3 Olympie Brezova 0 - 0 0
20/04 - 15:15 Ujezd Prague 1 - 1 Brandys n. Labem 0 - 0 1
20/04 - 21:00 Hvezda Cheb 1 - 4 Neratovice 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Nespeky 1 - 2 Cesky Brod 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Ostrov 2 - 0 Meteor Prague 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Division C
20/04 - 15:15 Benesov 1 - 5 Velke Hamry 0 - 0 0/0.5
20/04 - 15:15 Chrudim B 3 - 2 Letohrad 0 - 0 2
20/04 - 22:00 Usti nad Orlici 2 - 1 Spoje Prague 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Vysoke Myto 2 - 1 Slavia HK 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Division D
20/04 - 21:00 Nove Mesto na Morave 6 - 0 Sperice 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Stara Rise 0 - 2 Lanzhot 0 - 0 2
20/04 - 21:00 Velka Bites 5 - 1 Lisen B 0 - 0 0/0.5
CZECH REPUBLIC: Division E
20/04 - 21:00 Bzenec 4 - 0 Slavicin 0 - 0 0
20/04 - 21:00 HFK Olomouc 2 - 2 Holesov 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Kostelec na Hane 0 - 6 Sternberk 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Novy Jicin 2 - 0 Skastice 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Rymarov 1 - 1 Nove Sady 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Vsetin 3 - 3 Prerov 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Division F
20/04 - 21:00 Hlubina 3 - 0 Vitkovice 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Repiste 4 - 1 Bruntal 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Valasske Mezirici 0 - 4 Opava B 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Jihocesky KP
20/04 - 15:15 Mirovice 3 - 8 Olesnik 0 - 0 0
20/04 - 15:30 TJ Osek 1 - 0 Tyn nad Vltavou 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Drazice 0 - 2 Protivin 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Milevsko 1 - 3 Malse Roudne 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Jihomoravsky KP
20/04 - 21:30 Bosonohy 1 - 4 Pohorelice 0 - 0 0
20/04 - 21:30 Lednice 1 - 0 Svratka Brno 0 - 0 0
20/04 - 21:30 Ratiskovice 1 - 3 Boskovice - Letovice 0 - 0 0
20/04 - 21:30 Rousinov 1 - 1 Bystrc 0 - 0 0
20/04 - 21:30 SK Krumvir 3 - 5 Kunstat 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Karlovarsky KP
20/04 - 15:30 KV Dvory 3 - 0 Lomnice 0 - 0 0
20/04 - 15:30 Trstenice 3 - 3 Loko K. Vary 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Chodov 3 - 0 Marianske Lazne B 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Hroznetin 2 - 1 Touzim 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Union Nove Sedlo 7 - 0 Vintirov 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Kralovehradecky KP
20/04 - 15:15 Dobruska 5 - 0 Jicin 0 - 0 0
20/04 - 15:15 Dvur Kralove 1 - 2 Lazne Belohrad 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Nachod 0 - 2 Solnice 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Liberecky KP
20/04 - 15:30 Skalice u C.Lipy 2 - 0 Frydlant 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Chrastava 6 - 0 Novy Bor 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Sedmihorky 0 - 2 Lomnice nad Popelkou 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Zelezny Brod 4 - 4 Straz p. Ralskem 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Moravskoslezsky KP
20/04 - 15:15 Cesky Tesin 2 - 0 Hermanice 0 - 0 1/1.5
20/04 - 21:00 Brusperk 1 - 2 Jakubcovice 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Haj ve Slezsku 2 - 0 Koberice 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Krasne Pole 0 - 2 Dolni Datyne 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Olomoucky KP
20/04 - 15:30 Litovel 2 - 2 Brodek u Prerova 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Zelatovice 1 - 2 Dolany 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Pardubicky KP
20/04 - 15:15 Tremosnice 0 - 1 Lazne Bohdanec 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Ceska Trebova 3 - 0 Prosetin 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Chocen 1 - 0 SK Pardubicky 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Holice 2 - 0 Moravany 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Libisany 6 - 5 Horni Redice 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Litomysl 0 - 0 Lanskroun 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Prelouc 2 - 2 Svitavy 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Plzensky KP
20/04 - 15:15 Horni Briza 2 - 1 Sokol Lhota 0 - 0 0
20/04 - 18:00 Rapid Plzen 2 - 0 Nyrsko 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Chotikov 4 - 1 Nepomuk 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Myto 4 - 1 Kaznejov 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Vejprnice 5 - 0 Stribro 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Prazsky prebor
20/04 - 15:15 Branik 1 - 6 Vysehrad 0 - 0 0
20/04 - 15:30 Dukla JM 3 - 2 Uhrineves 0 - 0 0
20/04 - 15:30 Kralovice 3 - 2 Kolovraty 0 - 0 0
20/04 - 15:30 Zlicin 1 - 4 Motorlet Prague B 0 - 0 0
20/04 - 15:45 Treboradice 1 - 3 Tempo Prague 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Dolni Chabry 1 - 1 Zizkov B 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Predni Kopanina 2 - 1 CAFC 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:00 Stresovice 3 - 2 Podoli Praha 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Stredocesky KP
20/04 - 15:15 Kutna Hora 1 - 3 Porici n. S. 0 - 0 0
20/04 - 15:15 Libis 0 - 4 Milin 0 - 0 0
20/04 - 15:30 SK Chlumec 2 - 0 Sokolec 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Dobris 4 - 0 Mnichovohradistsky SK 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Povltavska FA B 2 - 1 Tuchlovice 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Tochovice 3 - 1 Pruhonice 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Ustecky KP
20/04 - 15:30 Kadan 2 - 1 Modlany 0 - 0 0
20/04 - 15:30 Krupka 3 - 5 Nestemice 0 - 0 0
20/04 - 15:30 Oldrichov 1 - 3 Srbice 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Ledvice 2 - 3 Probostov 0 - 0 0
20/04 - 21:30 Usti nad Labem B 2 - 1 Litomericko 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Brna 2 - 4 Banik Most - Sous B 0 - 0 0
20/04 - 22:00 FK Jilove 2 - 0 Cernovice 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Vilemov 7 - 2 Zatec 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Vysocina KP
20/04 - 21:00 Bystrice n. Pern. 1 - 1 Nove Mesto na Morave B 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Kamenice nad Lipou 2 - 1 Pacov 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Okrisky 4 - 1 Velke Mezirici B 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Zirovnice 2 - 1 Rapotice 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Zlinsky KP
20/04 - 21:00 Bystrice pod Hostynem 0 - 0 Nevsova 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Kvasice 4 - 0 Osvetimany 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Morkovice 2 - 3 Hluk 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Napajedla 2 - 0 Francova Lhota 0 - 0 1/1.5
CZECH REPUBLIC: U19 League
20/04 - 15:00 Mlada Boleslav U19 2 - 3 สปาร์ต้า ปราก U19 0 - 0 0/0.5
20/04 - 15:00 Slovacko U19 2 - 1 เอฟซี วิคตอเรีย พัลเซ่น U19 0 - 0 0/0.5
20/04 - 15:15 Dukla Prague U19 3 - 2 สโลวาน ลิเบเรก U19 0 - 0 0.5/1
20/04 - 15:30 Ceske Budejovice U19 2 - 3 สลาเวีย ปราก U19 0 - 0 0/0.5
20/04 - 16:00 Jihlava U19 1 - 3 Brno U19 0 - 0 0/0.5
20/04 - 16:00 Sigma Olomouc U19 7 - 0 Karvina U19 0 - 0 1/1.5
20/04 - 16:00 ฟาสตาฟ ซลิน U19 3 - 1 Frydek-Mistek U19 0 - 0 1.5
20/04 - 17:00 FK Pardubice U19 0 - 3 Ostrava U19 0 - 0 0/0.5
CZECH REPUBLIC: 1. Liga Women - Championship Group
20/04 - 18:00 Sparta Prague W 2 - 1 Slovacko W 0 - 0 1.5
20/04 - 19:00 Slavia Prague W 4 - 2 Liberec W 0 - 0 3/3.5
CZECH REPUBLIC: 1. Liga Women - Relegation Group
20/04 - 16:00 Lok. Brno W 3 - 2 Ostrava W 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:00 Plzen W 3 - 4 FK Pardubice W 0 - 0 2
CZECH REPUBLIC: 2. Liga Women
20/04 - 16:00 Lisen W 2 - 1 Sparta Prague B W 0 - 0 0
DENMARK: 1st Division - Promotion Group
20/04 - 19:00 Hobro 1 - 2 Fredericia 0 - 0 0
DENMARK: 2nd Division - Promotion Group
20/04 - 19:00 Aarhus Fremad 5 - 0 Nykobing 0 - 0 1.5
DENMARK: 2nd Division - Relegation Group
20/04 - 19:00 Hellerup 1 - 0 Thisted FC 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:00 Skive 2 - 1 Brabrand 0 - 0 0.5
DENMARK: 3rd Division - Championship Group
20/04 - 18:30 VSK Aarhus 0 - 3 Naesby 0 - 0 1
20/04 - 19:00 BK Frem 1 - 0 Avarta 0 - 0 1/1.5
DENMARK: 3rd Division - Relegation Group
20/04 - 19:00 SfB-Oure 0 - 0 Vejgaard 0 - 0 0
20/04 - 19:00 ยัง บอยส์ 0 - 1 Holstebro 0 - 0 0/0.5
DENMARK: Elitedivisionen Women - Championship Group
20/04 - 18:00 Brondby W 1 - 1 Koge W 0 - 0 0
DENMARK: Elitedivisionen Women - Relegation
20/04 - 19:00 Naestved W 1 - 1 Aalborg W 0 - 0 1
20/04 - 19:00 Thisted FC W 0 - 0 Odense Q W 0 - 0 1/1.5
20/04 - 19:30 Osterbro W 1 - 1 B93 W 0 - 0 1
DJIBOUTI: Division 1
20/04 - 19:00 CDC Q7 0 - 0 Dikhil 0 - 0 0
20/04 - 21:30 Port 0 - 0 Hopital 0 - 0 0
DOMINICAN REPUBLIC: LDF
21/04 - 03:00 Delfines Del Este 2 - 2 Moca 0 - 0 0.5/1
21/04 - 05:00 San Cristobal 0 - 4 Cibao 0 - 0 2.5
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
21/04 - 08:00 Luis Angel Firpo 1 - 1 Metapan 0 - 0 0.5/1
21/04 - 08:00 Municipal Limeno 0 - 0 FAS 0 - 0 0/0.5
ENGLAND: Championship
20/04 - 18:30 เลสเตอร์ ซิตี้ 2 - 1 เวสต์บรอม 0 - 0 1
20/04 - 21:00 คาร์ดิฟฟ์ซิตี้ 2 - 1 เซาแธมป์ตัน 0 - 0 1.5
20/04 - 21:00 ฮัดเดอร์ฟิลด์ 0 - 4 สวอนซี 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 นอริช ซิตี้ 1 - 1 บริสตอล ซิตี้ 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 โรเธอร์แฮม 0 - 0 เบอร์มิงแฮม ซิตี้ 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 สโต๊ค ซิตี้ 3 - 0 พลิมัท 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 ซันเดอร์แลนด์ เอเอฟซี 0 - 1 มิลล์วอลล์ 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 วัตฟอร์ด 0 - 0 ฮัลล์ซิตี 0 - 0 0
20/04 - 23:15 ควีนส์ปาร์ค เรนเจอร์ส 1 - 0 เพรสตัน นอร์ท เอนด์ 0 - 0 0.5
ENGLAND: League One
20/04 - 20:00 Northampton 1 - 2 เอ็กซ์เซเตอร์ ซิตี้ 0 - 0 0
20/04 - 21:00 แบล็กพูล 3 - 2 บาร์นสลีย์ 0 - 0 0.5
20/04 - 21:00 โบลตัน วอนเดอเรอส์ 2 - 0 Port Vale 0 - 0 1.5
20/04 - 21:00 Bristol Rovers 0 - 2 ปีเตอร์โบโร่ ยูไนเต็ด 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 เบอร์ตัน อัลเบี้ยน 3 - 2 เร้ดดิ้ง 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 เคมบริดจ์ ยูไนเต็ด 0 - 1 ดาร์บี้ เค้าท์ตี้ 0 - 0 1
20/04 - 21:00 คาร์ไลส์ ยูไนเต็ด 1 - 3 วีคอมบ์ วันเดอเรอร์ส 0 - 0 0.5
20/04 - 21:00 ชาร์ลตันแอธเลติก 1 - 1 ชรูว์สบิวรี่ ทาวน์ 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Cheltenham 1 - 2 Lincoln 0 - 0 0.5
20/04 - 21:00 Leyton Orient 0 - 1 Fleetwood 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Portsmouth 1 - 2 วีแกน แอธเลติก 0 - 0 0.5/1
ENGLAND: League Two
20/04 - 18:30 Crewe 0 - 3 Wrexham 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 ดอนคาสเตอร์ โรเวอร์ส 4 - 2 Barrow 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Grimsby 2 - 0 Swindon 0 - 0 0.5
20/04 - 21:00 Harrogate 3 - 5 MK Dons 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 แมนส์ฟิลด์ ทาวน์ 2 - 1 Gillingham 0 - 0 0.5
20/04 - 21:00 Morecambe 1 - 2 Forest Green 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 นิวพอร์ต เคาน์ตี้ 0 - 1 Salford 0 - 0 0.5
20/04 - 21:00 Notts Co 1 - 0 โคลเชสเตอร์ 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Stockport County 4 - 2 Accrington 0 - 0 1.5
20/04 - 21:00 Sutton 2 - 2 Crawley 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Tranmere 3 - 2 เอเอฟซี วิมเบิลดัน 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Walsall 2 - 3 Bradford City 0 - 0 0/0.5
ENGLAND: National League
20/04 - 18:15 Altrincham 1 - 0 Oxford City 0 - 0 1.5
20/04 - 18:15 Barnet 4 - 1 คิดเดอร์มินสเตอร์ 0 - 0 1/1.5
20/04 - 18:15 Boreham Wood 0 - 0 Ebbsfleet 0 - 0 0.5
20/04 - 18:15 Chesterfield 3 - 2 Maidenhead 0 - 0 1
20/04 - 18:15 Dag & Red 3 - 3 Aldershot 0 - 0 0/0.5
20/04 - 18:15 Dorking 3 - 4 ฮาร์เทิลพูล 0 - 0 0/0.5
20/04 - 18:15 Eastleigh 0 - 3 FC Halifax 0 - 0 0/0.5
20/04 - 18:15 Gateshead 2 - 1 Bromley 0 - 0 0/0.5
20/04 - 18:15 Oldham 2 - 3 Wealdstone 0 - 0 0/0.5
20/04 - 18:15 Solihull Moors 1 - 0 York City 0 - 0 0/0.5
20/04 - 18:15 เซาเทิร์น 1 - 2 โรชเดล 0 - 0 1/1.5
20/04 - 18:15 Woking 3 - 0 AFC Fylde 0 - 0 0.5/1
ENGLAND: National League North
20/04 - 21:00 Banbury 0 - 3 Tamworth 0 - 0 1.5/2
20/04 - 21:00 Bishop's Stortford 0 - 0 Curzon Ashton 0 - 0 2.5
20/04 - 21:00 Blyth 1 - 5 Brackley Town 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Chester 0 - 0 Darlington 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Farsley 2 - 0 Buxton 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Gloucester 1 - 2 Scunthorpe 0 - 0 1.5
20/04 - 21:00 Hereford 0 - 2 Boston Utd 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Peterborough Sports 1 - 3 Chorley 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Rushall 0 - 0 Warrington 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Scarborough 0 - 1 Alfreton 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 South Shields 3 - 0 Southport 0 - 0 1.5
20/04 - 21:00 Spennymoor 3 - 0 King’s Lynn 0 - 0 1/1.5
ENGLAND: National League South
20/04 - 21:00 Aveley 2 - 0 Bath 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Braintree 2 - 3 Eastbourne Boro 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Chippenham 1 - 1 Chelmsford 0 - 0 1/1.5
20/04 - 21:00 Dartford 2 - 1 Truro 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Dover 1 - 3 เยโอวิล ทาวน์ 0 - 0 1/1.5
20/04 - 21:00 Maidstone 5 - 1 Hampton & Richmond 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Slough 1 - 1 Welling 0 - 0 1
20/04 - 21:00 Taunton 0 - 0 Hemel Hempstead 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Tonbridge 2 - 2 St. Albans 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Torquay 5 - 0 Havant & W 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Weymouth 1 - 2 Farnborough 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Worthing 4 - 2 Weston-super-Mare 0 - 0 1/1.5
ENGLAND: NPL Premier Division
20/04 - 21:00 Bamber Bridge 3 - 2 Whitby 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Bradford PA 3 - 3 Gainsborough 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Guiseley 3 - 1 FC United 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Hyde 2 - 1 Matlock 0 - 0 1
20/04 - 21:00 Ilkeston 3 - 2 Morpeth 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 แม็คเคิ่ลสฟิลด์ 2 - 0 Workington 0 - 0 1.5
20/04 - 21:00 Marine 4 - 0 Atherton 0 - 0 2.5
20/04 - 21:00 Radcliffe 1 - 1 Basford 0 - 0 1/1.5
20/04 - 21:00 Stafford 0 - 1 Ashton Utd 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Worksop 2 - 1 Warrington Rylands 0 - 0 0/0.5
ENGLAND: Southern League Central Division
20/04 - 21:00 AFC Telford 6 - 2 Berkhamsted 0 - 0 1.5
20/04 - 21:00 Barwell 3 - 3 Redditch 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Halesowen 4 - 3 St. Ives 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Kettering 1 - 0 Coalville 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Leiston 1 - 1 Leamington 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Needham Market 0 - 2 Mickleover 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Stamford 2 - 0 Hitchin 0 - 0 1/1.5
20/04 - 21:00 Stourbridge 1 - 0 Royston 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Stratford 1 - 2 Bromsgrove 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Sudbury 7 - 1 Long Eaton 0 - 0 2
ENGLAND: Southern League South Division
20/04 - 21:00 AFC Totton 2 - 0 Merthyr Town 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Basingstoke 3 - 1 Dorchester 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Chesham 1 - 2 Bracknell 0 - 0 1
20/04 - 21:00 Hanwell Town 1 - 0 Hungerford 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Harrow 1 - 2 Tiverton 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Hayes & Yeading 0 - 2 Salisbury 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Hendon 0 - 0 Gosport 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Plymouth Parkway 2 - 2 Walton & Hersham 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Poole 2 - 0 Didcot 0 - 0 1
20/04 - 21:00 Sholing 3 - 0 Swindon S 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Winchester 1 - 0 Beaconsfield Town 0 - 0 0
ENGLAND: Isthmian League Premier Division
20/04 - 21:00 Carshalton 1 - 2 Billericay 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Chatham 1 - 3 Horsham FC 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Cheshunt 1 - 3 Canvey 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Concord 1 - 1 Whitehawk 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Cray Wanderers 1 - 5 Bognor Regis 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Folkestone 3 - 3 Dulwich Hamlet 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Hastings 0 - 3 Enfield Town 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Kingstonian 0 - 3 Haringey 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Lewes 2 - 1 Hashtag 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Margate 2 - 1 Wingate & Finchley 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Potters Bar 0 - 1 Hornchurch 0 - 0 1/1.5
ENGLAND: Premier League 2
20/04 - 18:00 ท็อตแนม ฮ็อตสเปอร์ส U21 2 - 2 แมนเชสเตอร์ยูไนเต็ด U21 0 - 0 0.5/1
ENGLAND: Professional Development League
20/04 - 19:00 สวอนซี U21 3 - 1 บริสตอล ซิตี้ U21 0 - 0 1.5/2
ENGLAND: Premier League U18
20/04 - 17:00 คริสตัล พาเลซ U18 1 - 1 ท็อตแนม ฮ็อตสเปอร์ส U18 0 - 0 0
20/04 - 17:00 ฟูแล่ม U18 3 - 3 เชลซี U18 0 - 0 0
20/04 - 17:00 เร้ดดิ้ง U18 0 - 9 เซาแธมป์ตัน U18 0 - 0 0
20/04 - 17:00 ซันเดอร์แลนด์ เอเอฟซี U18 1 - 2 ลิเวอร์พูล U18 0 - 0 0
20/04 - 17:00 วูล์ฟแฮมป์ตัน U18 1 - 0 นิวคาสเซิ่ล ยูไนเต็ด U18 0 - 0 0
20/04 - 18:00 อาเซนอล U18 4 - 2 แอสตัน วิลล่า U18 0 - 0 0
20/04 - 18:00 แบล็คเบิร์น โรเวอร์ส U18 2 - 4 ลีดส์ ยูไนเต็ด U18 0 - 0 0
20/04 - 18:00 ดาร์บี้ เค้าท์ตี้ U18 2 - 0 เอฟเวอร์ตัน U18 0 - 0 0
20/04 - 18:00 เลสเตอร์ ซิตี้ U18 0 - 3 เวสต์แฮม U18 0 - 0 0
20/04 - 18:00 แมนเชสเตอร์ ซิตี้ U18 2 - 1 มิดเดิลสโบรห์ U18 0 - 0 0
20/04 - 19:00 เวสต์บรอม U18 0 - 3 นอริช ซิตี้ U18 0 - 0 0
20/04 - 20:00 น็อตติ้งแฮม ฟอเรสต์ U18 1 - 1 สโต๊คซิตี้ U18 0 - 0 0
ENGLAND: Women’s Super League
20/04 - 18:30 Bristol City W 0 - 1 Liverpool W 0 - 0 1/1.5
ENGLAND: Women’s Championship
20/04 - 20:00 Blackburn W 1 - 0 Watford W 0 - 0 0/0.5
ESTONIA: Meistriliiga
20/04 - 16:30 Nomme Utd 0 - 2 Tallinna Kalev 0 - 0 0/0.5
20/04 - 18:30 Paide 0 - 1 Tammeka 0 - 0 1
20/04 - 21:00 Levadia 1 - 1 Parnu JK Vaprus 0 - 0 2.5
ESWATINI: Swazi MTN Premier League
20/04 - 18:00 Denver 0 - 1 Ezulwini 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Green Mamba 2 - 1 Royal Leopards 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Illovo 0 - 1 Mbabane Swallows 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Moneni Pirates 1 - 1 Madlenya 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Rangers FC 0 - 1 Nsingizini Hotspurs 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Young Buffaloes 4 - 1 Mbabane Highlanders 0 - 0 0
ETHIOPIA: Premier League
20/04 - 20:00 Dire Dawa 1 - 0 Shashemene Kenema 0 - 0 0.5/1
20/04 - 23:00 Welayta Dicha 1 - 0 St. George 0 - 0 0/0.5
EUROPE: Premier League (Crimea)
20/04 - 19:00 GFK Yalta 2 - 4 Inkomport 0 - 0 0
20/04 - 19:30 TSK Simferopol 3 - 1 Ocean Kerch 0 - 0 0
EUROPE: Champions League Women - Play Offs
20/04 - 18:30 Barcelona W 0 - 1 Chelsea W 0 - 0 2
21/04 - 00:00 Lyon W 3 - 2 PSG W 0 - 0 1
EUROPE: All-Island Cup Women
20/04 - 20:00 Shelbourne W 3 - 0 Cork City W 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Linfield W 2 - 1 Bohemians WFC W 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Shamrock Rovers W 4 - 0 DLR Waves W 0 - 0 1.5/2
20/04 - 23:00 Galway United W 4 - 0 Glentoran W 0 - 0 0
21/04 - 00:00 Wexford W 6 - 0 Cliftonville W 0 - 0 0
21/04 - 01:30 Athlone WFC W 2 - 1 Sligo Rovers W 0 - 0 2.5
FAROE ISLANDS: Premier League
21/04 - 00:30 Klaksvik 3 - 0 Toftir 0 - 0 2/2.5
FAROE ISLANDS: 1. Deild
20/04 - 19:00 FC Suduroy 0 - 2 Sandur 0 - 0 0
20/04 - 21:00 AB Argir 0 - 1 B36 Torshavn 2 0 - 0 0
20/04 - 22:00 NSI Runavik 2 0 - 0 TB Tvoroyri 0 - 0 0
FIJI: Premier League
20/04 - 14:00 Lautoka 2 - 3 Rewa 0 - 0 0
21/04 - 08:00 Nadroga 5 - 2 Suva 0 - 0 0
21/04 - 08:30 Nasinu 1 - 3 Labasa 0 - 0 1/1.5
21/04 - 10:00 Nadi 0 - 2 Ba 0 - 0 0
21/04 - 10:00 Navua 1 - 0 Tailevu Naitasiri 0 - 0 0.5/1
FINLAND: Veikkausliiga
20/04 - 19:00 เอชเจเค เฮลซิงกิ 2 - 1 Mariehamn 0 - 0 1/1.5
20/04 - 20:15 Lahti 1 - 1 Haka 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:30 VPS 3 - 2 Gnistan 0 - 0 0.5
FINLAND: Ykkosliiga
20/04 - 20:00 JaPS 3 - 1 PK-35 0 - 0 0
20/04 - 20:00 JIPPO 1 - 0 KTP 0 - 0 0.5
20/04 - 20:00 SJK Akatemia 0 - 1 Jaro 0 - 0 0/0.5
20/04 - 20:00 TPS 1 - 0 Mikkeli 0 - 0 1
FINLAND: Ykkonen
20/04 - 20:00 EPS 2 - 0 VIFK 0 - 0 0/0.5
20/04 - 20:00 KPV Kokkola 3 - 1 Vaajakoski 0 - 0 1.5
20/04 - 20:00 Rovaniemi 2 - 3 JJK Jyvaskyla 0 - 0 0/0.5
FINLAND: Kakkonen Group A
20/04 - 20:00 Futura 3 - 7 PEPO 0 - 0 1/1.5
20/04 - 20:00 NJS 0 - 2 Lahden Reipas 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:30 Kiffen 2 - 4 Atlantis 2 0 - 0 0
FINLAND: Kakkonen Group B
20/04 - 17:00 Ilves-Kissat 3 - 1 Poxyt 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 EBK 1 - 6 Inter Turku 2 0 - 0 1/1.5
20/04 - 21:00 VJS 3 - 1 Honka 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:30 HJS 2 - 1 TPV 0 - 0 0.5/1
20/04 - 23:30 Tampere Utd 5 - 1 Ilves 2 0 - 0 1
FINLAND: Kakkonen Group C
20/04 - 18:00 OTP 1 - 2 Kuopion Elo 0 - 0 0/0.5
20/04 - 20:00 JBK 0 - 2 เอร์กูเลส 0 - 0 1
20/04 - 21:00 JPS Jyvaskyla 1 - 2 GBK Kokkola 0 - 0 1
20/04 - 22:00 OPS 2 - 2 Narpes Kraft 0 - 0 0/0.5
20/04 - 23:00 SJK Akatemia 2 2 - 0 TP-47 0 - 0 0.5/1
FINLAND: Suomen Cup
20/04 - 18:30 KaPa 1924 5 - 0 KePS 0 - 0 0
21/04 - 00:00 Edustus IPS 0 - 1 MiPK 0 - 0 0/0.5
FINLAND: Kansallinen Liiga Women
20/04 - 20:00 Honka W 0 - 1 HJK W 0 - 0 1.5/2
20/04 - 20:00 HPS W 2 - 2 KuPS W 0 - 0 1.5
20/04 - 21:00 Aland Utd W 1 - 3 Ilves W 0 - 0 1.5
21/04 - 00:00 PKKU W 2 - 3 JyPK W 0 - 0 0/0.5
FINLAND: Ykkonen Women
20/04 - 18:00 EBK W 2 - 4 TPS W 0 - 0 0
20/04 - 18:00 VJS W 2 - 3 ONS Oulu W 0 - 0 0
20/04 - 22:00 P-Iirot Rauma W 0 - 2 Lahti W 0 - 0 0
FRANCE: Ligue 2
20/04 - 20:00 Rodez 2 - 0 โอแซร์ 0 - 0 0/0.5
21/04 - 00:00 อฌักซิโอ้ 2 - 1 ก็อง 0 - 0 0/0.5
21/04 - 00:00 อาเมียงส์ 0 - 1 Dunkerque 0 - 0 0/0.5
21/04 - 00:00 อองเช่ร์ 2 - 1 ทรัวส์ 0 - 0 0.5/1
21/04 - 00:00 Annecy 0 - 1 Grenoble 0 - 0 0.5
21/04 - 00:00 Concarneau 0 - 0 Quevilly Rouen 0 - 0 0/0.5
21/04 - 00:00 แก็งก็อง 0 - 1 Bastia 0 - 0 0.5/1
21/04 - 00:00 Paris FC 2 - 1 Valenciennes 0 - 0 1/1.5
21/04 - 00:00 Pau FC 3 - 0 Laval 0 - 0 0/0.5
21/04 - 00:00 แซงต์ เอเตียน 2 - 1 บอร์กโดซ์ 0 - 0 0.5
FRANCE: National 2 - Group A
20/04 - 23:00 Ales 1 - 0 Frejus Saint Raphael 0 - 0 0
20/04 - 23:00 Hyeres 2 - 2 Grasse 0 - 0 0/0.5
20/04 - 23:00 Jura Sud 2 - 2 Chamalieres 0 - 0 0
20/04 - 23:00 Le Puy-en-Velay 1 - 2 Aubagne 0 - 0 0
21/04 - 00:00 Cannes 2 - 1 Toulon 0 - 0 0.5/1
FRANCE: National 2 - Group B
20/04 - 20:00 Paris 13 Atl. 3 - 0 Libourne 0 - 0 0/0.5
20/04 - 23:00 Angers II 2 - 2 Trelissac 0 - 0 0/0.5
20/04 - 23:00 Bourges 18 2 - 3 Saumur Olympique 0 - 0 0
20/04 - 23:00 La Roche 2 - 1 Blois 0 - 0 0
20/04 - 23:00 Romorantin 0 - 1 Avoine 0 - 0 0
20/04 - 23:00 Saint-Pryve 0 - 1 Angouleme CFC 0 - 0 0/0.5
FRANCE: National 2 - Group C
20/04 - 23:00 Beauvais 0 - 3 Guingamp II 0 - 0 1.5
20/04 - 23:00 Racing CFF 0 - 2 Dinan 0 - 0 0.5/1
20/04 - 23:00 Saint-Malo 2 - 0 Chateaubriant 0 - 0 0.5/1
20/04 - 23:00 Virois 1 - 0 Boulogne 0 - 0 0
20/04 - 23:30 Lorient II 3 - 2 Granville 0 - 0 0
21/04 - 00:00 Stade Briochin 2 - 0 Aubervilliers 0 - 0 0
FRANCE: National 2 - Group D
20/04 - 21:00 Haguenau 1 - 4 Creteil 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:00 Feignies-Aulnoye 3 - 3 Colmar 0 - 0 0/0.5
20/04 - 23:00 Auxerre II 5 - 0 St Quentin 0 - 0 0.5/1
20/04 - 23:00 Biesheim 0 - 2 Bourg en Bresse 0 - 0 0
20/04 - 23:00 FC 93 1 - 4 Fleury-Merogis 0 - 0 0
20/04 - 23:00 Macon 0 - 0 Besancon 0 - 0 0
FRANCE: Division 2 Women
20/04 - 23:00 Nantes W 2 - 2 Orleans W 0 - 0 0
GABON: Championnat D1
20/04 - 20:30 Bouenguidi - Stade Mandji 0
20/04 - 20:30 CF Mounana - FC Libreville 0
20/04 - 20:30 Lozo - Centre Sportif Bendje 0
20/04 - 20:30 Missile - Dikaki 0
20/04 - 20:30 Pelican Lambarene - Mangasport 0
20/04 - 20:30 Vautour - Mberi Sportif 0
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
20/04 - 18:00 Samtredia 0 - 0 ตอร์ปิโด คาตูซี่ 0 - 0 1/1.5
20/04 - 22:00 Samgurali 3 - 1 Dinamo Tbilisi 0 - 0 0/0.5
21/04 - 00:00 Kolkheti 1913 2 - 2 Dinamo Batumi 0 - 0 0.5/1
GERMANY: 2. Bundesliga
20/04 - 18:00 ฟอร์ทูน่า ดุสเซลดอร์ฟ 1 - 0 กรอยเธอร์ เฟือร์ธ 0 - 0 1
20/04 - 18:00 Kaiserslautern 1 - 1 Wehen 0 - 0 0.5/1
20/04 - 18:00 VfL Osnabruck 0 - 3 Braunschweig 0 - 0 0/0.5
21/04 - 01:30 ฮัมบูร์ก 0 - 1 โฮลสไตน์ คีล 0 - 0 0/0.5
GERMANY: 3. Liga
20/04 - 19:00 Aue 2 - 1 Unterhaching 0 - 0 0.5
20/04 - 19:00 Hallescher 1 - 0 Verl 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Lubeck 0 - 5 Dortmund II 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:00 Munich 1860 1 - 1 ซาร์บรูคเคน 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:00 SG Dynamo Dresden 0 - 2 วิคตอเรีย โคโลญจน์ 0 - 0 1.5/2
20/04 - 21:30 Ingolstadt 2 - 0 ดุ๊ยส์บวร์ก 0 - 0 0.5/1
GERMANY: Regionalliga North
20/04 - 18:00 Phonix Lubeck 4 - 2 Norderstedt 0 - 0 1
20/04 - 19:00 TSV Havelse 1 - 0 SC Weiche-08 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:00 Kilia Kiel 1 - 1 Hamburger SV II 0 - 0 1
GERMANY: Regionalliga Nordost
20/04 - 18:00 Eilenburg 0 - 2 Zwickau 0 - 0 0.5/1
20/04 - 18:30 Meuselwitz 2 - 2 Altglienicke 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Greifswald 3 - 0 Chemie Leipzig 0 - 0 0.5/1
GERMANY: Regionalliga West
20/04 - 19:00 B. Monchengladbach II 0 - 0 FC Gutersloh 0 - 0 0.5
20/04 - 19:00 Bocholt 5 - 0 Ahlen 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:00 Duren 2 - 2 Fortuna Koln 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:00 Koln II 0 - 3 SSVg Velbert 0 - 0 1
20/04 - 19:00 Paderborn II 0 - 1 Alemannia Aachen 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:00 Wegberg-Beeck 2 - 3 Wiedenbruck 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Wuppertal 0 - 0 Dusseldorf II 0 - 0 1
GERMANY: Regionalliga Sudwest
20/04 - 19:00 Bahlinger 2 - 1 Aalen 0 - 0 0
20/04 - 19:00 FC 08 Homburg 2 - 0 TuS Koblenz 0 - 0 1.5
20/04 - 19:00 Freiberg 1 - 1 Kassel 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:00 Fulda-Lehnerz 1 - 0 Hoffenheim II 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:00 Offenbach 5 - 0 Balingen 0 - 0 1.5
20/04 - 19:00 Walldorf 4 - 1 Mainz II 0 - 0 0/0.5
GERMANY: Regionalliga Bayern
20/04 - 19:00 Ansbach 0 - 2 Bayern II 0 - 0 0.5
20/04 - 19:00 Aubstadt 0 - 2 Illertissen 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:00 Bamberg 2 - 0 Schalding 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Furth II 2 - 1 Vilzing 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:00 Turkgucu Munchen 0 - 2 Nurnberg II 0 - 0 1.5
GERMANY: Oberliga NOFV-Nord
20/04 - 18:00 Lichtenberg 1 - 2 RSV Eintracht 0 - 0 2.5
20/04 - 18:00 Wismar 6 - 2 Rostocker FC 0 - 0 1.5
GERMANY: Oberliga NOFV- Sud
20/04 - 19:00 Einheit Rudolstadt 0 - 3 Bischofswerdaer 0 - 0 1.5
20/04 - 19:00 Krieschow 3 - 2 Halberstadt 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Ludwigsfelde 2 - 2 Grimma 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:00 Magdeburg II 3 - 1 Sandersdorf 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Motor Marienberg 0 - 0 Auerbach 0 - 0 1.5
20/04 - 19:00 Plauen 5 - 0 Einheit Wernigerode 0 - 0 1.5/2
GERMANY: Oberliga Schleswig-Holstein
20/04 - 18:30 SC Weiche-08 II 2 - 4 Eckernforder SV 0 - 0 1
20/04 - 19:00 Flensburg 3 - 3 Oldenburger 0 - 0 1.5/2
20/04 - 19:00 Heider SV 3 - 0 Bordesholm 0 - 0 2
20/04 - 19:00 Neumunster 1 - 6 Todesfelde 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:30 Preussen Reinfeld 2 - 0 Nordmark Satrup 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Hohenwestedt 1 - 4 Dornbreite Lubeck 0 - 0 0.5
GERMANY: Oberliga Hamburg
20/04 - 18:00 Duneberg 1 - 6 Harksheide 0 - 0 1
20/04 - 19:00 Turkiye Wilhelmsburg 6 - 1 Paloma 0 - 0 1/1.5
GERMANY: Oberliga Bremen
20/04 - 18:00 OSC Bremerhaven 2 - 0 Brinkumer 0 - 0 1.5
20/04 - 18:00 Woltmershausen 3 - 4 Hemelingen 0 - 0 2
20/04 - 19:00 TURA Bremen 0 - 3 Blockdiek 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:00 Werder Bremen II 5 - 0 Leher 0 - 0 0
20/04 - 19:30 Aumund-Vegesack 4 - 2 Vatan Bremen 0 - 0 1.5
GERMANY: Oberliga Niedersachsen
20/04 - 19:00 BSV Rehden 3 - 0 Vorsfelde 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:00 Meppen II 0 - 1 Eintracht Celle 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:00 Schoningen 2 - 0 Bornreihe 0 - 0 1
20/04 - 20:00 Eilvese 1 - 2 Egestorf-Langreder 0 - 0 0.5/1
20/04 - 22:00 Arminia Hannover 1 - 0 Ramlingen-Ehlershausen 0 - 0 0.5/1
20/04 - 23:00 Emden 4 - 0 Rotenburger 0 - 0 2/2.5
GERMANY: Oberliga Hessen
20/04 - 19:00 Giessen 1 - 0 Weidenhausen 0 - 0 1.5
20/04 - 19:00 Stadtallendorf 4 - 1 Viktoria Griesheim 0 - 0 1/1.5
20/04 - 19:00 VfB Marburg 0 - 0 Erlensee 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:30 Baunatal 1 - 1 Waldgirmes 0 - 0 1.5
20/04 - 20:00 Hanau 1 - 1 TUS Dietkirchen 0 - 0 1/1.5
20/04 - 21:00 Friedberg 2 - 0 RW Walldorf 0 - 0 1.5
GERMANY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20/04 - 20:30 Baumholder 1 - 3 Gonsenheim 0 - 0 1/1.5
20/04 - 20:30 Engers 2 - 2 Arminia Ludwigshafen 0 - 0 0.5/1
20/04 - 20:30 Mechtersheim 6 - 2 Bitburg 0 - 0 1.5
20/04 - 20:30 RW Koblenz 3 - 0 Auersmacher 0 - 0 0/0.5
GERMANY: Oberliga Bayern Nord
20/04 - 19:00 Eichstatt 2 - 3 Bayern Hof 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:00 Gebenbach 4 - 0 Fortuna Regensburg 0 - 0 1
20/04 - 20:00 Donaustauf 0 - 5 Neumarkt 0 - 0 1
20/04 - 20:00 Wurzburger FV 0 - 3 Eltersdorf 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Cham 1 - 2 Abtswind 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Hankofen-Hailing 4 - 2 Ammerthal 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Regensburg II 6 - 0 Feucht 0 - 0 2
GERMANY: Oberliga Bayern Süd
20/04 - 19:00 Rain/Lech 3 - 3 Deisenhofen 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:00 Schwaben Augsburg 2 - 2 Munich 1860 II 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:30 Ismaning 2 - 2 Dachau 0 - 0 0.5/1
20/04 - 20:00 Kirchanschoring 0 - 2 Nordlingen 0 - 0 0/0.5
20/04 - 20:30 Sonthofen 1 - 1 Turkspor Augsburg 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Pipinsried 2 - 2 Kottern-St. Mang 0 - 0 0/0.5
GERMANY: Oberliga Baden-Württemberg
20/04 - 19:00 FC Holzhausen 3 - 1 Hollenbach 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:00 Normannia Gmund 3 - 1 Oberachern 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:00 Ravensburg 2 - 2 Mutschelbach 0 - 0 1/1.5
20/04 - 19:30 Offenburger 1 - 2 Goppinger 0 - 0 1.5/2
20/04 - 20:30 Bietigheim-Bissingen 2 - 0 Denzlingen 0 - 0 0.5/1
20/04 - 20:30 Essingen 5 - 1 Backnang 0 - 0 0/0.5
20/04 - 20:30 Villingen 3 - 0 Reutlingen 0 - 0 1/1.5
GERMANY: Junioren Bundesliga North
20/04 - 17:00 Hansa Rostock U19 1 - 2 ไลป์ซิก U19 0 - 0 1/1.5
20/04 - 17:00 Hertha U19 2 - 0 โวล์ฟสบวร์ก U19 0 - 0 0/0.5
20/04 - 17:00 Meppen U19 5 - 1 Jena U19 0 - 0 0
20/04 - 20:00 St. Pauli U19 2 - 3 แวร์เดอร์ เบรเมน U19 0 - 0 0.5/1
GERMANY: Junioren Bundesliga South
20/04 - 15:30 Munich 1860 U19 3 - 4 Kaiserslautern U19 0 - 0 1
20/04 - 16:00 แฟร้งค์เฟิร์ต U19 3 - 0 เอาก์สบวร์ก U19 0 - 0 1.5
20/04 - 16:00 Furth U19 1 - 2 เนิอร์นแบร์ค U19 0 - 0 0.5/1
20/04 - 16:00 ฮอฟเฟ่นไฮม์ U19 4 - 0 Sandhausen U19 0 - 0 2.5/3
20/04 - 18:00 Karlsruher SC U19 0 - 1 สตุ๊ตการ์ต U19 0 - 0 0/0.5
GERMANY: Junioren Bundesliga West
20/04 - 16:00 โบรุสเซีย มึนเช่นกลัดบัค U19 6 - 0 Alemannia Aachen U19 0 - 0 1.5/2
20/04 - 16:00 ดอร์ทมุนด์ U19 4 - 0 ดุ๊ยส์บวร์ก U19 0 - 0 1/1.5
20/04 - 16:00 วิคตอเรีย โคโลญจน์ U19 3 - 0 ชาลเก้ 04 U19 0 - 0 1
20/04 - 23:00 Koln U19 1 - 0 Verl U19 0 - 0 0
GERMANY: Bundesliga Women
20/04 - 17:00 SGS Essen W 2 - 1 Hoffenheim W 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:00 Eintracht Frankfurt W 4 - 1 1.FC Nurnberg W 0 - 0 2
GHANA: Premier League
20/04 - 22:00 Karela 1 - 1 Accra Lions 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Legon Cities 2 - 0 Hearts of Oak 0 - 0 0/0.5
GHANA: Division One League
20/04 - 17:00 Steadfast 1 - 0 Techiman Heroes 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Berekum City 6 - 0 Brong Ahafo 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Golden Kick 2 - 1 Susubiribi 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Nania 3 - 1 Uncle T United 0 - 0 0
20/04 - 22:00 New Edubiase 1 - 0 Elmina Sharks 0 - 0 0.5/1
20/04 - 22:00 Young Redbull 0 - 2 Asekem 0 - 0 0/0.5
GIBRALTAR: National League - Championship Group
21/04 - 00:30 Mons Calpe 0 - 2 St Josephs 0 - 0 0
GREECE: Super League - Relegation Group
20/04 - 22:30 OFI Crete 2 - 1 Volos 0 - 0 0.5
20/04 - 23:30 Asteras Tripolis 0 - 2 Panetolikos 0 - 0 0
20/04 - 23:30 Atromitos 1 - 2 Kifisia 0 - 0 0
GREECE: Super League 2 - Promotion Group
20/04 - 20:00 AEL Larissa 2 - 3 Niki Volos 0 - 0 0.5/1
20/04 - 20:00 Levadiakos 2 - 0 Makedonikos 0 - 0 2
GREECE: Super League 2 - Relegation Group
20/04 - 19:00 Olympiacos Piraeus B 1 - 1 Diagoras 0 - 0 1.5
GREECE: Gamma Ethniki - Group 1
20/04 - 20:00 Aetos Varvaras 0 - 5 Panthrakikos 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Apollon Paralimniou 5 - 1 Orestis Orestiadas 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Aris Petinos 0 - 1 PAOK Kristonis 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Chrisoupolis 1 - 1 Aris Avatou 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Doxa Dramas 3 - 0 Keravnos Anchelochori 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Niki Efkarpias 2 - 1 Chaniotis 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Poseidonas Michanionas 2 - 0 Epanomi 0 - 0 0
20/04 - 21:30 Kavala 3 - 0 Thermaikos FC 0 - 0 0
GREECE: Gamma Ethniki - Group 2
20/04 - 19:30 Zakynthos 1 - 1 Eordaikos 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Anagennisi Arta 1 - 0 AO Trikala 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Asteras Stavrou 0 - 1 Kileler 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Ethnikos Neou 3 - 2 Thesprotos 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Kastoria 0 - 2 Asteras Petriti 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Pierikos 2 - 3 Nea Artaki 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Thyella Katsikas 4 - 0 Vataniakos 0 - 0 0
GREECE: Gamma Ethniki - Group 3
20/04 - 17:00 Kyanos A. V. 0 - 2 Mykonos 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Filiatron 5 - 0 Mesolongi AE 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Korinthos 1 - 0 Ermionidas-Ermis 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Panargiakos 3 - 0 Pyliou 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Panelefsiniakos 0 - 1 Marko 0 - 0 0
20/04 - 20:00 PAO Varda 0 - 0 Vyzas FC 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Thyella D. 1 - 1 Panegialios FC 0 - 0 0
GREECE: Gamma Ethniki - Group 4
20/04 - 18:00 Ermis Z. 0 - 1 Ipato 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Almyros Gaziou 1 - 0 Fostiras 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Apollon Smyrnis 0 - 1 Ellopiakos 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Atsalenios 1 - 0 Episkopi 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Chaidari 1 - 1 Ethnikos Piraeus 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Panionios 4 - 0 Atromitos Piraeus 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Paraskevi 3 - 2 Aris Petroupolis 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Peramaikos 1 - 3 Agios Nikolaos 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Proodeftiki 2 - 1 AO Ilisiakos 0 - 0 0
GREECE: Division A Women
20/04 - 17:45 Seirines Grevenon W 2 - 0 Kastoria W 0 - 0 0
GUINEA: Ligue 1
20/04 - 23:00 Horoya 0 - 1 Loubha 0 - 0 0
20/04 - 23:00 Milo FC 3 - 0 Kamsar 0 - 0 0
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
21/04 - 04:00 Rivartibonitienne 0 - 1 Tempete 0 - 0 0
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
21/04 - 04:00 Marathon 1 - 0 Real Espana 0 - 0 0.5/1
21/04 - 06:15 เรอัล โซเซียดาด 2 - 1 Vida 0 - 0 0.5/1
21/04 - 08:30 Genesis 0 - 0 Olancho 0 - 0 0
HONG KONG: Premier League
20/04 - 14:00 Southern District 0 - 2 Sham Shui Po 0 - 0 2
20/04 - 14:00 Tai Po 0 - 0 Kitchee 0 - 0 0.5/1
20/04 - 17:00 Lee Man Warriors 2 - 0 Hong Kong FC 0 - 0 3/3.5
HUNGARY: OTP Bank Liga
20/04 - 19:30 Puskas Academy 5 - 0 Paks 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:00 เฟเรนซ์วารอส 0 - 0 Kisvarda 0 - 0 2/2.5
21/04 - 00:30 DVTK 5 - 3 Debrecen 0 - 0 0
HUNGARY: Merkantil Bank Liga
20/04 - 17:30 Nyiregyhaza 3 - 1 Vasas 0 - 0 0/0.5
HUNGARY: NB I Women
20/04 - 20:00 DVTK W 7 - 1 Astra Hungary W 0 - 0 0.5/1
20/04 - 20:00 Gyor W 4 - 1 Haladas W 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Szekszardi W 3 - 2 Fehervar FC W 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Soroksar W 3 - 3 Szent Mihaly W 0 - 0 0
21/04 - 00:00 Budaorsi SC W 0 - 2 MTK Hungaria W 0 - 0 0
ICELAND: Besta deild karla
20/04 - 21:00 Kopavogur 0 - 2 Hafnarfjordur 0 - 0 1
20/04 - 23:15 KR Reykjavik 0 - 1 Fram 0 - 0 0.5/1
ICELAND: Icelandic Cup Women
20/04 - 21:00 Dalvik/Reynir W 0 - 3 Einherji W 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Haukar W 2 - 0 IR Reykjavik W 0 - 0 0
INDIA: ISL - Play Offs
20/04 - 21:00 Goa 2 - 1 Chennaiyin 0 - 0 0.5/1
INDIA: I-League 2
20/04 - 17:30 Sudeva Delhi 1 - 0 Bengaluru Utd 0 - 0 1.5
20/04 - 17:30 United SC 1 - 1 Maharashtra Oranje 0 - 0 0
INDONESIA: Liga 1
20/04 - 15:00 Persib Bandung 3 - 1 Persebaya 0 - 0 1.5
20/04 - 15:00 Persik Kediri 1 - 1 Persita 0 - 0 1
20/04 - 19:00 Bali United 2 - 1 FC Bhayangkara 0 - 0 1/1.5
20/04 - 19:00 PSS Sleman 2 - 3 Dewa United 0 - 0 0/0.5
IRAQ: Stars League
20/04 - 22:00 Al Naft 0 - 0 Al Shorta 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Al Wasat 0 - 0 Naft Missan 0 - 0 0
IRELAND: Division 1
21/04 - 01:30 Longford 1 - 4 Cork City 0 - 0 1.5
ISRAEL: Ligat ha'Al - Championship Group
20/04 - 21:00 มัคคาบี้เทลอาวีฟ 4 - 0 Hapoel Haifa 0 - 0 1/1.5
20/04 - 22:00 Sakhnin 0 - 2 Maccabi Bnei Raina 0 - 0 0
21/04 - 00:00 มัคคาบี้ ไฮฟา 4 - 1 ฮาโปเอล เบียร์ เชว่า 0 - 0 0.5
ISRAEL: Ligat ha'Al - Relegation Group
20/04 - 22:00 Netanya 1 - 0 Hapoel Jerusalem 0 - 0 0/0.5
21/04 - 00:00 Maccabi Petah Tikva 4 - 2 Hapoel Tel Aviv 0 - 0 0/0.5
ITALY: Serie B
20/04 - 19:00 Ascoli 0 - 0 Modena 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Bari 1 - 1 Pisa 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:00 เบรสชา 0 - 0 Ternana 0 - 0 0.5
20/04 - 19:00 FeralpiSalo 2 - 5 Como 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:15 Catanzaro 0 - 0 เครโมเนเซ 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:15 Lecco 1 - 2 เวเนเซีย 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:15 สเปเซีย 0 - 0 ซามพ์โดเรีย 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:15 Sudtirol 0 - 0 Cittadella 0 - 0 0/0.5
ITALY: Serie C - Group A
20/04 - 23:30 อตาลันต้า U23 3 - 0 Pro Sesto 0 - 0 0.5/1
20/04 - 23:30 Fiorenzuola 1 - 1 Padova 0 - 0 0/0.5
20/04 - 23:30 Legnago Salus 0 - 0 Alessandria 0 - 0 0.5/1
20/04 - 23:30 L.R. Vicenza 2 - 0 Trento 0 - 0 0.5/1
20/04 - 23:30 Lumezzane 4 - 3 Mantova 0 - 0 0
20/04 - 23:30 Pergolettese 1 - 1 AlbinoLeffe 0 - 0 0/0.5
20/04 - 23:30 Pro Patria 1 - 3 Virtus Verona 0 - 0 0/0.5
20/04 - 23:30 Pro Vercelli 2 - 0 Arzignano 0 - 0 0
20/04 - 23:30 Renate 0 - 2 Giana Erminio 0 - 0 0/0.5
20/04 - 23:30 Triestina 2 - 2 Novara 0 - 0 0/0.5
ITALY: Serie D - Group G
21/04 - 01:45 Cavese 4 - 2 Cynthialbalonga 0 - 0 0
ITALY: Serie D - Group I
21/04 - 01:30 Trapani 2 - 1 Licata 0 - 0 0
ITALY: Primavera 1
20/04 - 16:00 อินเตอร์ มิลาน U19 3 - 0 กายารี่ U19 0 - 0 1/1.5
20/04 - 18:00 อตาลันต้า U19 0 - 1 ยูเวนตุส U19 0 - 0 0/0.5
20/04 - 20:00 โรม่า U19 4 - 0 ซัสเซาโล่ U19 0 - 0 0.5/1
20/04 - 20:00 เจนัว U19 3 - 2 ฟิออเรนติน่า U19 0 - 0 0/0.5
ITALY: Primavera 2
20/04 - 16:00 Pisa U19 1 - 0 Ascoli U19 0 - 0 0/0.5
20/04 - 16:00 Ternana U19 1 - 2 โครโตเน่ U19 0 - 0 0.5/1
20/04 - 16:00 อูดิเนเซ่ U19 4 - 1 Renate U19 0 - 0 1/1.5
20/04 - 16:15 Cesena U19 4 - 0 Bari U19 0 - 0 1.5/2
20/04 - 16:15 สเปเซีย U19 2 - 2 เบเนเวนโต้ U19 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:00 Cosenza U19 1 - 1 Palermo U19 0 - 0 0
20/04 - 19:30 Como U19 3 - 1 Alessandria U19 0 - 0 1.5
20/04 - 20:00 AlbinoLeffe U19 0 - 2 เวเนเซีย U19 0 - 0 0/0.5
20/04 - 20:00 เบรสชา U19 3 - 1 Padova U19 0 - 0 0/0.5
20/04 - 20:00 Cittadella U19 1 - 2 ปาร์มา U19 0 - 0 0
20/04 - 20:00 เครโมเนเซ U19 2 - 2 FeralpiSalo U19 0 - 0 2/2.5
20/04 - 20:00 Monopoli U19 0 - 3 Entella U19 0 - 0 0.5/1
20/04 - 20:00 นาโปลี U19 5 - 1 ซาแลร์นิตาน่า U19 0 - 0 1
20/04 - 20:00 Pescara U19 3 - 0 Perugia U19 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Reggiana U19 0 - 2 Vicenza U19 0 - 0 0/0.5
20/04 - 20:30 Sudtirol U19 2 - 1 สปาล U19 0 - 0 0
ITALY: Serie A Women - Championship Group
20/04 - 19:30 Juventus W 2 - 1 Sassuolo W 0 - 0 1.5/2
20/04 - 21:15 Fiorentina W 0 - 0 AS Roma W 0 - 0 1.5
IVORY COAST: Ligue 1
20/04 - 22:30 Academie de FAD 2 - 0 Lys Sassandra 0 - 0 0
20/04 - 22:30 Mouna 1 - 2 Stella Adjame 0 - 0 0
20/04 - 22:30 San Pedro 2 - 2 Zoman 0 - 0 0
21/04 - 00:45 AS Denguele 3 - 2 Racing d'Abidjan 0 - 0 0/0.5
JAPAN: J1 League
20/04 - 12:00 คอนซาโดเล ซัปโปโร 1 - 1 ซานเฟรซเซ ฮิโรชิม่า 0 - 0 0.5/1
20/04 - 12:00 เกียวโต แซงก้า 0 - 1 อัลบิเร็กซ์ นิงาตะ 0 - 0 0
20/04 - 12:00 สากัน โตสู 4 - 2 คาชิมะ แอนต์เลอส์ 0 - 0 0.5
20/04 - 13:00 อวิสปา ฟูกูโอกะ 2 - 2 จูบิโล อิวาตะ 0 - 0 0/0.5
20/04 - 13:00 โชนัน เบลล์มาเร่ 0 - 1 วิสเซล โคเบะ 0 - 0 0.5/1
20/04 - 14:00 คาวาซากิ ฟรอนตาเล่ 0 - 0 โตเกียวเวอร์ดี้ 0 - 0 0/0.5
20/04 - 14:00 อูราวะ เรดไดมอนส์ 0 - 1 กัมบะ โอซะกะ 0 - 0 0.5
JAPAN: J2 League
20/04 - 12:00 Fujieda MYFC 0 - 1 โตกุชิม่า วอร์ทิส 0 - 0 0
20/04 - 12:00 เวนท์ฟอเรท โกฟุ 4 - 1 เธสปา คูซัทสึ 0 - 0 0.5
20/04 - 12:00 มอนเตดิโอะ ยามากาตะ 2 - 1 เอฮิเมะเอฟซี 0 - 0 0.5
20/04 - 12:00 ฟาเจียโน โอคายามา 2 - 0 โรอัสโซ่ คุมาโมโตะ 0 - 0 0.5
20/04 - 12:00 ชิมิสุ เอสพัลส์ 3 - 2 เวกัลตา เซนได 0 - 0 0.5
21/04 - 12:00 เจอีเอฟ ยูไนเต็ด อิชิฮารา 1 - 2 Blaublitz 0 - 0 0.5
21/04 - 12:00 Kagoshima Utd 2 - 1 Tochigi SC 0 - 0 0.5
21/04 - 12:00 โออิตะ ตรินิต้า 0 - 2 Iwaki 0 - 0 0/0.5
21/04 - 12:00 รีโนฟา ยามากูชิ 1 - 2 มิโตะ ฮอลลี่ฮ็อค 0 - 0 0/0.5
21/04 - 12:00 วี-วาเรน นากาซากิ 1 - 0 โยโกฮามา 0 - 0 0
JAPAN: J3 League
20/04 - 12:00 Grulla Morioka 1 - 1 Ryukyu 0 - 0 0
20/04 - 12:00 มัตซูโมโตะ ยามากะ เอฟซี 2 - 1 คามาทามาเร่ ซานูกิ 0 - 0 0/0.5
21/04 - 11:00 Fukushima Utd 1 - 2 โอมิยะ อาร์ดิย่า 0 - 0 0/0.5
21/04 - 11:00 Vanraure 0 - 0 Giravanz Kitakyushu 0 - 0 0
JAPAN: WE League Women
21/04 - 10:30 C-Osaka W 1 - 1 Beleza W 0 - 0 1/1.5
21/04 - 11:00 Albirex Niigata W 4 - 1 Parceiro Nagano W 0 - 0 1
21/04 - 11:00 Mynavi Sendai W 0 - 3 Urawa W 0 - 0 2
21/04 - 12:00 Nojima Stella W 0 - 3 Inac Kobe Leonesa W 0 - 0 1.5/2
21/04 - 12:00 Saitama W 2 - 1 Sanfrecce Hiroshima W 0 - 0 0/0.5
JAPAN: Nadeshiko League Women
21/04 - 11:00 FC Takatsuki Speranza W 1 - 0 Harima Albion W 0 - 0 0/0.5
21/04 - 11:00 NGU Nagoya W 1 - 0 Gunma W 0 - 0 1.5/2
21/04 - 11:00 Orca Kamogawa W 2 - 1 Kunoichi W 0 - 0 0
21/04 - 11:00 Yokohama FC Seagulls W 1 - 0 Nittaidai W 0 - 0 0/0.5
21/04 - 12:00 Setagaya Sfida FC W 2 - 0 Ehime W 0 - 0 0.5/1
KAZAKHSTAN: Premier League
20/04 - 16:00 Kaisar Kyzylorda 1 - 1 Atyrau 0 - 0 0/0.5
20/04 - 16:00 Zhenis 1 - 0 Turan 0 - 0 0/0.5
20/04 - 18:30 Ordabasy 1 - 1 Kyzylzhar 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Kairat Almaty 1 - 3 Aktobe 0 - 0 0/0.5
KENYA: Premier League
20/04 - 17:00 Bidco United 1 - 0 Posta Rangers 0 - 0 0
20/04 - 17:00 Kariobangi Sharks 3 - 0 Nzoia Sugar 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:00 Bandari 0 - 0 KCB 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:00 Shabana 0 - 0 Kakamega Homeboyz 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:00 Talanta FC 0 - 3 Nairobi City 0 - 0 0/0.5
20/04 - 20:00 Police FC 2 - 1 Sofapaka 0 - 0 1/1.5
KENYA: Super League
20/04 - 16:00 Naivas FC 2 - 3 Kibera 0 - 0 1/1.5
20/04 - 17:00 Luanda Villa 2 - 0 Gusii 0 - 0 1
20/04 - 17:00 Mathare Utd. 3 - 1 Kisumu All-Stars 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:00 Assad 2 - 0 Mombasa Elite 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Darajani Gogo 0 - 2 Mara Sugar 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Kajiado 1 - 0 Migori 0 - 0 0
KOSOVO: Superliga
20/04 - 20:00 FC Ballkani 2 - 2 Drita 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Gjilani 1 - 1 Feronikeli 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Liria 0 - 0 Dukagjini 0 - 0 0
LATVIA: 1. Liga
20/04 - 16:00 Ogre United 0 - 3 Alberts JDFS 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:00 Riga FC 2 6 - 0 Rezekne 0 - 0 3/3.5
20/04 - 20:00 Leevon PPK 4 - 2 Marupe 0 - 0 0
20/04 - 23:00 Skanste 0 - 0 Super Nova 0 - 0 0.5/1
LATVIA: 1. Liga Women
20/04 - 18:00 Auda W 0 - 3 FK Liepaja W 0 - 0 0
20/04 - 18:00 FK Olaine W 2 - 1 Iecava W 0 - 0 0
20/04 - 23:30 SFK Riga W 0 - 1 Riga FC W 0 - 0 0
LEBANON: Lebanese Cup
20/04 - 20:00 Al Ahli Nabatiya 0 - 1 Tripoli 0 - 0 0
LESOTHO: Premier League
20/04 - 20:00 Defence Force 0 - 1 LCS 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Lijabatho 1 - 2 Bantu 0 - 0 0
LIBYA: Premier League
20/04 - 21:00 Al-Anwar 3 - 1 Al-Suqoor 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Al Sadaqa 1 - 1 Al Murooj 0 - 0 0
20/04 - 23:00 Al Madina 1 - 0 Al Ahly Tripoli 0 - 0 0
LITHUANIA: A Lyga
20/04 - 19:00 Kauno Zalgiris 2 - 1 Suduva 0 - 0 0.5/1
20/04 - 22:00 Siauliai FA 1 - 0 Dainava Alytus 0 - 0 0.5/1
LUXEMBOURG: BGL Ligue
20/04 - 23:00 Differdange 2 - 0 Hesperange 0 - 0 0/0.5
20/04 - 23:00 Jeunesse Esch 3 - 1 Marisca Mersch 0 - 0 0.5/1
20/04 - 23:00 Mondercange 2 - 1 Niedercorn 0 - 0 1
20/04 - 23:00 Mondorf 2 - 1 Union Titus Petange 0 - 0 0
MACAO: Elite League
20/04 - 18:00 เบนฟิก้า 9 - 2 Lun Lok 0 - 0 2.5/3
20/04 - 20:00 Gala 1 - 2 Monte Carlo 0 - 0 0
MALAWI: Super League
20/04 - 19:30 Baka City 0 - 0 MAFCO 0 - 0 0
20/04 - 19:30 Kamuzu Barracks 3 - 1 FOMO 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:30 Mighty Wanderers 3 - 0 Creck Sporting 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:30 Moyale Barracks 3 - 0 Civo Utd 0 - 0 0
MALI: Premiere Division
20/04 - 23:30 Bakaridjan 2 - 0 Bougouba 0 - 0 0/0.5
20/04 - 23:30 US Bougouni 2 - 1 Real Bamako 0 - 0 0
21/04 - 01:30 CO Bamako 1 - 2 USFAS Bamako 0 - 0 0
MALTA: Premier League
20/04 - 19:00 Gzira 0 - 0 Birkirkara 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Hamrun 4 - 1 Santa Lucia 0 - 0 1.5
20/04 - 21:15 Marsaxlokk 1 - 0 Floriana 0 - 0 1
20/04 - 21:15 Sliema 0 - 0 Naxxar 0 - 0 1
MALTA: Challenge League - Promotion Group
20/04 - 18:30 Melita 1 - 0 Marsa 0 - 0 0
21/04 - 00:00 Pieta 4 - 2 Senglea 0 - 0 0
MALTA: Challenge League - Relegation Group
20/04 - 19:00 Attard 1 - 0 Tarxien 0 - 0 0
20/04 - 21:30 Lija 0 - 4 Zebbug 0 - 0 0
MAURITANIA: Ligue 1
21/04 - 00:00 Entou 3 - 4 Kaedi 0 - 0 0
21/04 - 02:50 Chemal 1 - 1 Garde Nationale 0 - 0 0.5/1
MEXICO: Liga MX - Clausura
21/04 - 06:00 Club Leon 2 - 0 Monterrey 0 - 0 0
21/04 - 08:05 Guadalajara Chivas 2 - 0 Queretaro 0 - 0 1
21/04 - 08:05 Santos Laguna 0 - 2 Pachuca 0 - 0 0
21/04 - 08:05 U.A.N.L.- Tigres 5 - 2 Necaxa 0 - 0 1
21/04 - 10:10 U.N.A.M.- Pumas 2 - 1 Club America 0 - 0 0.5
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura - Play In
21/04 - 10:00 Atletico La Paz 3 - 2 Alebrijes Oaxaca 0 - 0 0.5
MEXICO: Liga Premier Serie A
21/04 - 00:00 Deportiva Venados 4 - 2 Montaneses 0 - 0 0.5/1
21/04 - 04:00 Pioneros 3 - 0 San Juan de Aragon 0 - 0 0
21/04 - 05:00 Aguacateros de Periban 0 - 2 Porto Palmeiras 0 - 0 0
21/04 - 08:00 Irapuato 1 - 1 Escorpiones 0 - 0 1
21/04 - 10:00 Los Cabos 2 - 0 Mexicali 0 - 0 2
MEXICO: Liga Premier Serie B
20/04 - 23:00 Canoneros 0 - 2 Chilpancingo 0 - 0 1
21/04 - 05:00 Ciervos 0 - 3 Pachuca 2 0 - 0 0
21/04 - 05:00 Uruapan 3 - 1 Huracanes Izcalli 0 - 0 0
21/04 - 07:00 Ayense 7 - 1 Caja Oblatos 0 - 0 2
MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
20/04 - 22:00 Club Leon U23 1 - 1 Monterrey U23 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:00 Guadalajara Chivas U23 2 - 1 Queretaro U23 0 - 0 0
20/04 - 22:00 U.A.N.L.- Tigres U23 3 - 0 Necaxa U23 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:00 U.N.A.M.- Pumas U23 0 - 1 Club America U23 0 - 0 0/0.5
MOLDOVA: Super Liga - Championship Group
20/04 - 22:00 Balti 0 - 3 Petrocub 0 - 0 0/0.5
MOLDOVA: Super Liga - Relegation Group
20/04 - 20:00 Drochia 0 - 3 Floresti 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Sparta Selemet 0 - 1 Victoria 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Univer-Oguzsport 1 - 2 Saxan Gagauz Yeri 0 - 0 0
MONGOLIA: Premier League
20/04 - 15:15 Brera Ilch 1 - 2 Khaan Khuns-Erchim 0 - 0 0
20/04 - 18:15 Khovd 0 - 3 Tuv Azarganuud 0 - 0 0
MONTENEGRO: Druga Liga
20/04 - 21:30 Grbalj 0 - 4 Otrant 0 - 0 1/1.5
20/04 - 21:30 Igalo 2 - 0 Kom Podgorica 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:30 Lovcen 0 - 0 Berane 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Internacional 1 - 4 FK Podgorica 0 - 0 1/1.5
20/04 - 23:00 Iskra 0 - 2 Bokelj 0 - 0 1.5/2
MOROCCO: Botola Pro
20/04 - 23:00 IR Tanger 2 - 1 FUS Rabat 0 - 0 0
21/04 - 01:00 Mouloudia Oujda 0 - 0 Chabab Mohammedia 0 - 0 0/0.5
21/04 - 03:00 Wydad 1 - 0 Hassania Agadir 0 - 0 1
MOROCCO: Botola 2
20/04 - 23:00 Chabab Benguerir 1 - 1 Chabab Atlas Khenifra 0 - 0 0/0.5
20/04 - 23:00 Sale 1 - 0 Rapide Oued Zem 0 - 0 0
20/04 - 23:00 Wydad Fes 3 - 1 RAC Casablanca 0 - 0 0/0.5
21/04 - 01:00 Olympique Khouribga 3 - 1 Stade Marocain 0 - 0 0/0.5
MOZAMBIQUE: Mocambola
20/04 - 19:45 Baia de Pemba 2 - 0 ENH Vilankulo 0 - 0 0
20/04 - 20:15 Brera Tchumene 1 - 2 Nacala 0 - 0 0
NAMIBIA: Premiership
20/04 - 21:00 Julinho Sporting 1 - 0 Okahandja 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Okakarara 1 - 0 Blue Waters 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Young Brazilians 0 - 0 Civics 0 - 0 0
NETHERLANDS: Eerste Divisie
20/04 - 21:30 เอดีโอ เดนฮาก 1 - 1 เอฟซี ไอนด์โฮเฟ่น 0 - 0 1
20/04 - 23:45 มาสทริชท์ 1 - 1 วิลเลม ทเว 0 - 0 1
21/04 - 02:00 โกรนิงเก้น 3 - 0 คัมบูร์ 0 - 0 1/1.5
NETHERLANDS: Tweede Divisie
20/04 - 19:30 GVVV 2 - 1 Noordwijk 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:30 HFC 1 - 2 Excelsior Maassluis 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:30 Scheveningen 2 - 2 Hardenberg 0 - 0 0
20/04 - 20:00 AFC 3 - 2 Katwijk 0 - 0 0/0.5
20/04 - 20:00 Quick Boys 1 - 1 Kozakken Boys 0 - 0 2
20/04 - 20:00 Rijnsburgse Boys 1 - 1 ACV Assen 0 - 0 0.5/1
20/04 - 20:30 Jong Sparta Rotterdam 1 - 2 Spakenburg 0 - 0 1
20/04 - 23:00 De Treffers 2 - 1 Lisse 0 - 0 2/2.5
NETHERLANDS: Derde Divisie
20/04 - 19:30 Eemdijk 1 - 1 Urk 0 - 0 0
20/04 - 19:30 Genemuiden 3 - 3 VVSB 0 - 0 0
20/04 - 19:30 Harkemase Boys 0 - 1 DEM 0 - 0 0
20/04 - 19:30 Hoek 3 - 0 Gemert 0 - 0 0
20/04 - 20:00 DVS '33 Ermelo 2 - 2 VV DOVO 0 - 0 0
20/04 - 20:00 IJsselmeervogels 1 - 2 Rijnvogels 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Kloetinge 3 - 0 Sportlust 0 - 0 0
20/04 - 20:30 Kampong 0 - 1 Sparta Nijkerk 0 - 0 0
20/04 - 20:30 TEC 3 - 2 SteDoCo 0 - 0 0
20/04 - 20:30 USV Hercules 3 - 2 Staphorst 0 - 0 0
20/04 - 23:00 GVV Unitas 2 - 1 Barendrecht 0 - 0 1.5/2
20/04 - 23:00 Hoogeveen 3 - 2 ODIN '59 0 - 0 1.5
20/04 - 23:00 HSC '21 2 - 0 RKAV Volendam 0 - 0 0
21/04 - 00:30 Groene Ster 0 - 2 Meerssen 0 - 0 0
NETHERLANDS: Divisie 1 U21 - Spring Season
20/04 - 18:30 เฮด อีเกิ้ลส์ U21 3 - 1 ไนเมเคิน U21 0 - 0 0
20/04 - 19:00 โกรนิงเก้น U21 1 - 1 เฟเยนูร์ด U21 0 - 0 0
20/04 - 20:00 FC Twente/Heracles U21 1 - 3 กราฟแช็พ U21 0 - 0 0
NETHERLANDS: Divisie 1 U18 - Spring Season
20/04 - 17:30 โกรนิงเก้น U18 0 - 2 พีเอสวี U18 0 - 0 0
20/04 - 19:30 อาแย็กซ์ U18 5 - 2 วิเทสส์ U18 0 - 0 0
20/04 - 20:00 อาแซด U18 0 - 0 อูเทรชท์ U18 0 - 0 0
NETHERLANDS: Eredivisie Women
20/04 - 19:00 Ajax W 0 - 0 AZ Alkmaar W 0 - 0 2/2.5
20/04 - 19:00 PEC Zwolle W 2 - 0 Telstar W 0 - 0 2.5
20/04 - 21:30 PSV W 5 - 0 Heerenveen W 0 - 0 2.5
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
21/04 - 07:00 Sport Sebaco 2 - 2 Matagalpa 0 - 0 0
21/04 - 08:00 Ocotal 1 - 1 Jalapa 0 - 0 0/0.5
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
21/04 - 04:00 Sport Sebaco U20 1 - 1 Matagalpa U20 0 - 0 0
21/04 - 05:00 Ocotal U20 1 - 2 Jalapa U20 0 - 0 0
NIGERIA: NPFL
20/04 - 22:00 Abia Warriors 1 - 0 Bayelsa United 0 - 0 0
NIGERIA: NNL
20/04 - 21:00 Beyond Limits FC 2 - 2 Stormers 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Crown FC 1 - 0 Tradesafe 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Giant Brillars 4 - 1 Gateway Utd. 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Ijebu 1 - 0 Warri Wolves 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Ikorodu City 4 - 3 Inter Lagos 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Nasarawa 2 - 0 EFCC 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Yobe Stars 0 - 1 El Kanemi 0 - 0 0
NORTHERN IRELAND: NIFL Premiership - Championship Group
20/04 - 21:00 Cliftonville 2 - 0 Glentoran 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Coleraine 0 - 2 Crusaders 0 - 0 0/0.5
NORTHERN IRELAND: NIFL Premiership - Relegation Group
20/04 - 21:00 Ballymena 4 - 0 Newry City 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Carrick Rangers 2 - 1 Loughgall 0 - 0 0.5
20/04 - 21:00 Dungannon 2 - 0 Glenavon 0 - 0 0.5/1
NORTHERN IRELAND: NIFL Championship - Promotion Group
20/04 - 21:00 H&W Welders 1 - 2 Annagh 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Institute 1 - 1 Bangor FC 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Portadown 1 - 1 Dundela 0 - 0 0.5/1
NORTHERN IRELAND: NIFL Championship - Relegation Group
20/04 - 20:00 Newington 2 - 4 Ballyclare 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Ballinamallard 0 - 5 Ards 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Dergview 1 - 1 Knockbreda 0 - 0 0
NORTH MACEDONIA: 1. MFL
20/04 - 21:00 Bregalnica Stip 0 - 1 Rabotnicki 0 - 0 0/0.5
NORTH MACEDONIA: 2. MFL
20/04 - 21:00 Arsimi 0 - 2 Besa 1976 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Detonit Plackovica 1 - 0 Belasica 0 - 0 0
20/04 - 21:00 FK Skopje 2 - 0 Teteks 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Karaorman 0 - 2 Pobeda 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Kozuf Gevgelija 2 - 0 Osogovo 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Pelister 1 - 0 Ohrid 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Sasa 1 - 3 Novaci 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Vardar Negotino 1 - 0 Bashkimi 0 - 0 0
NORWAY: OBOS-ligaen
20/04 - 21:00 Egersund 3 - 1 Aalesund 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Levanger 1 - 2 Kongsvinger 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Ranheim 2 - 2 Asane 0 - 0 1
20/04 - 21:00 Raufoss 0 - 1 Bryne 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Sogndal 1 - 0 Moss 0 - 0 0.5
20/04 - 21:00 Start 1 - 1 Sandnes 0 - 0 0.5/1
20/04 - 23:00 Lyn 1 - 1 Valerenga 0 - 0 0.5/1
NORWAY: Division 2 - Group 1
20/04 - 18:00 Lysekloster 2 - 1 Arendal 0 - 0 1
20/04 - 19:00 V. Haugesund 1 - 1 Sotra 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:30 Brattvag 2 - 0 Notodden 0 - 0 1
20/04 - 21:00 Flekkeroy 2 - 2 Kvik Halden 0 - 0 0.5/1
NORWAY: Division 2 - Group 2
20/04 - 19:00 SK Gjovik-Lyn 0 - 1 Strindheim 0 - 0 0/0.5
20/04 - 20:00 Stjordals Blink 4 - 2 Follo 0 - 0 1/1.5
NORWAY: Division 3 - Group 1
20/04 - 18:00 Djerv 1919 2 - 0 Floro 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Askoy 5 - 0 Stord 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Bjarg 5 - 3 Ardal 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Froya 1 - 3 Forde 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Loddefjord 1 - 2 Fana 0 - 0 0
NORWAY: Division 3 - Group 2
20/04 - 18:00 Odd 2 2 - 1 Staal Jorpeland 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Vigor 1 - 2 Vindbjart 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Mandalskameratene 1 - 1 Sola 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Fram 2 - 0 Vidar 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Madla IL 2 - 6 Pors 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Sandefjord 2 0 - 1 Brodd 0 - 0 0
NORWAY: Division 3 - Group 3
20/04 - 19:00 Gamle Oslo 2 - 2 Nordstrand 0 - 0 0/0.5
20/04 - 19:00 Skeid 2 1 - 4 Flint 0 - 0 0.5/1
20/04 - 20:00 Asker 6 - 1 Frigg 0 - 0 0.5/1
20/04 - 20:00 Baerum Sportsklubb 5 - 3 Askollen 0 - 0 2.5
NORWAY: Division 3 - Group 4
20/04 - 20:00 Byasen 0 - 0 Rana FK 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Nardo 4 - 0 Orkla 0 - 0 2/2.5
20/04 - 20:00 Tiller 3 - 0 Verdal 0 - 0 0
NORWAY: Division 3 - Group 5
20/04 - 19:00 Skjetten 2 - 0 Skedsmo 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Ready 2 - 0 Bjorkelangen 0 - 0 0
NORWAY: Division 3 - Group 6
20/04 - 17:30 Sprint-Jeloy 0 - 3 Skjervoy 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Ham-Kam 2 3 - 1 Innstrandens 0 - 0 0
20/04 - 23:00 Fyllingsdalen 2 - 1 Mjolner 0 - 0 0/0.5
NORWAY: Toppserien Women
20/04 - 18:00 Roa W 0 - 2 Valerenga W 0 - 0 1
20/04 - 19:00 Arna-Bjornar W 1 - 2 Stabaek W 0 - 0 1.5
20/04 - 19:00 Asane W 0 - 3 Brann W 0 - 0 1.5
20/04 - 21:45 Kolbotn W 0 - 1 Rosenborg W 0 - 0 2
NORWAY: Division 1 Women
20/04 - 19:00 Fyllingsdalen W 1 - 3 Bodo/Glimt W 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Honefoss W 2 - 2 Viking W 0 - 0 0
PANAMA: LPF - Apertura
21/04 - 04:00 Herrera 0 - 1 San Francisco 0 - 0 0
21/04 - 06:15 Deportivo Universitario 2 - 1 Veraguas 0 - 0 0.5/1
21/04 - 08:30 Plaza Amador 0 - 3 Tauro 0 - 0 0/0.5
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
21/04 - 04:30 Ameliano 2 - 0 General Caballero JLM 0 - 0 0
21/04 - 07:00 คลับ ลิเบอร์ตาด 2 - 0 Sportivo Trinidense 0 - 0 1/1.5
PARAGUAY: Division Intermedia
20/04 - 20:30 Colegiales 0 - 1 Guairena 0 - 0 0
20/04 - 20:30 Resistencia 0 - 2 Atl. Tembetary 0 - 0 0
PERU: Liga 1 - Apertura
21/04 - 01:00 Los Chankas 6 - 0 Sport Huancayo 0 - 0 0.5
21/04 - 03:30 ADT Tarma 1 - 0 Cesar Vallejo 0 - 0 0.5/1
21/04 - 03:30 Carlos Mannucci 2 - 0 Cajamarca 0 - 0 0/0.5
PERU: Liga 2
21/04 - 01:00 Santos 1 - 0 Moquegua 0 - 0 0.5/1
21/04 - 03:00 AD Cantolao 0 - 0 Binacional 0 - 0 0
21/04 - 03:00 Comerciantes 0 - 0 Dep. Municipal 0 - 0 0
21/04 - 03:00 Deportivo Coopsol 0 - 0 Santos 0 - 0 0
21/04 - 03:00 Juan Pablo II 0 - 0 Alianza Huanuco 0 - 0 0
21/04 - 03:00 Moquegua 0 - 0 U. San Martin 0 - 0 0
21/04 - 03:00 Pirata 0 - 0 ADA Jaen 0 - 0 0
21/04 - 03:00 San Marcos 0 - 0 Carlos Stein 0 - 0 0
21/04 - 03:00 Union Huaral 0 - 0 Juan Aurich 0 - 0 0
PERU: Liga Women
20/04 - 22:30 FBC Melgar W 1 - 2 Alianza Lima W 0 - 0 0
21/04 - 03:00 Killas W 1 - 2 Dep. Municipal W 0 - 0 0.5/1
PHILIPPINES: PFL
20/04 - 14:00 Don Bosco Garelli 4 - 2 Mendiola FC 1991 0 - 0 0
20/04 - 16:45 Tuloy 1 - 7 Cebu FC 0 - 0 0
20/04 - 19:30 Philippine Army 0 - 5 Taguig 0 - 0 0
POLAND: Ekstraklasa
20/04 - 20:00 Pogon Szczecin 0 - 2 Piast Gliwice 0 - 0 0.5
20/04 - 22:30 Ruch Chorzow 2 - 3 Widzew Lodz 0 - 0 0/0.5
21/04 - 01:00 Zaglebie 1 - 2 Jagiellonia 0 - 0 0/0.5
POLAND: Division 1
20/04 - 20:00 Tychy 1 - 3 R. Rzeszow 0 - 0 0.5/1
20/04 - 22:30 Leczna 0 - 1 Lechia Gdansk 0 - 0 0/0.5
21/04 - 01:00 Odra Opole 3 - 0 Chrobry Glogow 0 - 0 0/0.5
POLAND: Division 2
20/04 - 17:30 Ol. Grudziadz 1 - 0 Wisla Pulawy 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:30 Sandecja Nowy S. 0 - 1 Hutnik Krakow 0 - 0 0/0.5
POLAND: III Liga - Group I
20/04 - 20:00 Grodzisk M. 4 - 1 Zambrow 0 - 0 1.5
20/04 - 21:00 LKS Lomza 3 - 0 GKS Belchatow 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Mlawa 2 - 0 Concordia Elblag 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Pilica Bialobrzegi 1 - 1 Pelikan 0 - 0 0.5/1
20/04 - 22:00 Skierniewice 4 - 0 Legia II 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Swit Mazowiecki 0 - 0 Bron Radom 0 - 0 1
20/04 - 22:00 T. Mazowiecki 3 - 0 Wikielec 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Warta Sieradz 2 - 2 Legionowo 0 - 0 0/0.5
20/04 - 23:00 Sulejowek 1 - 0 Jagiellonia II 0 - 0 0/0.5
POLAND: III Liga - Group II
20/04 - 17:00 Gedania Gdansk 1 - 2 Unia Swarzedz 0 - 0 0
20/04 - 17:00 Luzino 0 - 1 Solec Kujawski 0 - 0 1
20/04 - 19:00 Vineta W. 0 - 0 Starogard Gdanski 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Blekitni Stargard 2 - 2 Stolem Gniewino 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Notec Czarnkow 2 - 3 Swinoujscie 0 - 0 0/0.5
20/04 - 20:00 Zawisza 3 - 1 Nowe Skalmierzyce 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Kleczew 0 - 1 Elana Torun 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Sroda 1 - 2 Pogon Szczecin II 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:00 Swit Skolwin 2 - 0 Cartusia Kartuzy 0 - 0 1/1.5
POLAND: III Liga - Group III
20/04 - 17:00 Slask Wroclaw II 2 - 0 Gornik Zabrze II 0 - 0 0.5/1
20/04 - 17:30 Rakow II 0 - 0 Bytom Odrzanski 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:00 Bielsko-Biala 3 - 0 Sleza Wroclaw 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Pawlowice 2 - 1 Warta Gorzow 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Polkowice 2 - 1 Gwarek Tarnowskie Gory 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Stilon Gorzow 4 - 1 Starowice Dolne 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Jelenia Gora 2 - 1 Unia Turza Slaska 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Zielona Gora 0 - 2 Goczalkowice Zdroj 0 - 0 0
POLAND: III Liga - Group IV
20/04 - 17:00 KS Wieczysta Krakow 4 - 1 Ostrowiec Swietokrzyski 0 - 0 2
20/04 - 18:00 Podhale Nowy Targ 3 - 1 Orleta Radzyn 0 - 0 0
20/04 - 18:00 Swidniczanka Swidnik 2 - 1 Biala Podlaska 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Czarni Polaniec 1 - 2 Avia Swidnik 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Wiazownica 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Sokol Sieniawa 2 - 4 Wislanie Jaskowice 0 - 0 0
20/04 - 21:30 Star Starachowice 1 - 1 Chelmianka Chelm 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:00 Wisloka Debica 2 - 1 Unia Tarnow 0 - 0 0/0.5
POLAND: Central Youth League
20/04 - 17:00 Warta P. U19 5 - 2 Sandecja U19 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Korona Kielce U19 2 - 2 Polonia W. U19 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Widzew Lodz U19 4 - 2 Wisla U19 0 - 0 0
POLAND: Ekstraliga Women
20/04 - 17:00 Slask Wroclaw W 2 - 2 Rekord Bielsko-Biala W 0 - 0 0
20/04 - 18:00 GKS Katowice W 5 - 1 Tczew W 0 - 0 2/2.5
20/04 - 18:00 UJ Krakow W 2 - 3 Gdansk W 0 - 0 0.5/1
20/04 - 19:30 Czarni Sosnowiec W 6 - 1 Medyk Konin W 0 - 0 3
PORTUGAL: Liga Portugal
20/04 - 21:30 Moreirense 0 - 1 Gil Vicente 0 - 0 0
21/04 - 00:00 Boavista 1 - 1 Estrela 0 - 0 0
21/04 - 02:30 บราก้า 2 - 1 Vizela 0 - 0 1.5/2
PORTUGAL: Liga Portugal 2
20/04 - 17:00 Penafiel 1 - 1 Pacos Ferreira 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Torreense 0 - 3 Leiria 0 - 0 0
20/04 - 21:30 Santa Clara 1 - 0 Tondela 0 - 0 1
PORTUGAL: Liga 3 - Promotion Group
20/04 - 17:00 Covilha 1 - 2 Braga B 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Academica 1 - 0 Lusitania FC 0 - 0 0
20/04 - 23:00 Alverca 1 - 1 Felgueiras 0 - 0 0
21/04 - 01:00 Varzim 1 - 1 Atletico CP 0 - 0 0/0.5
PORTUGAL: Campeonato Nacional U19 - Championship Group
20/04 - 17:00 บราก้า U19 1 - 0 Famalicao U19 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:00 เบนฟิก้า U19 1 - 2 Vitoria Guimaraes U19 0 - 0 1.5
20/04 - 22:00 SC Farense U19 1 - 2 สปอร์ติงลิสบอน U19 0 - 0 0.5/1
PORTUGAL: Campeonato Nacional U19 - Relegation Group
20/04 - 18:00 SC Lusitania U19 1 - 1 Beira Mar U19 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:00 Academica U19 0 - 0 Estoril U19 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:00 เบเลเนนส์ U19 2 - 1 Alverca U19 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:00 Chaves U19 5 - 3 Pacos Ferreira U19 0 - 0 0.5/1
20/04 - 22:00 Gil Vicente U19 1 - 2 Rio Ave U19 0 - 0 0
20/04 - 22:00 Maritimo U19 3 - 0 Lusitania FC U19 0 - 0 0.5/1
20/04 - 22:00 Vitoria Setubal U19 1 - 2 Torreense U19 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:00 Vizela U19 3 - 1 Boavista U19 0 - 0 0.5/1
QATAR: Division 2
20/04 - 22:30 Al Mesaimeer 2 - 1 Al-Waab 0 - 0 0.5/1
20/04 - 22:30 Al Sailiya 0 - 2 Al Khor 0 - 0 1
20/04 - 22:30 Al-Shahaniya 3 - 1 Al-Kharitiyath 0 - 0 1
20/04 - 22:30 Lusail 1 - 1 Al Bidda 0 - 0 0/0.5
REPUBLIC OF THE CONGO: Ligue 1
20/04 - 21:00 Etoile du Congo - Nathalys 0
21/04 - 00:00 Kondzo - Cheminots 0
ROMANIA: Liga 1 - Championship Group
21/04 - 00:30 สเตอัว บูคาเรสต์ 2 - 2 FC Rapid Bucuresti 0 - 0 0.5
ROMANIA: Liga 1 - Relegation Group
20/04 - 19:00 Poli Iasi 3 - 1 FC Voluntari 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:30 U Craiova 1948 1 - 1 Din. Bucuresti 0 - 0 0
ROMANIA: Liga 2 - Championship Group
20/04 - 16:30 Hunedoara 2 - 0 Mioveni 0 - 0 0/0.5
ROMANIA: Liga 2 - Relegation Group
20/04 - 15:00 Ceahlaul 4 - 0 Alexandria 0 - 0 1
20/04 - 15:00 Chindia Targoviste 0 - 0 Steaua Bucuresti 0 - 0 0
20/04 - 15:00 CSM Slatina 2 - 0 Viitorul Tg. Jiu 0 - 0 0.5/1
20/04 - 15:00 FC Arges 0 - 1 CSM Resita 0 - 0 0.5
20/04 - 15:00 Metaloglobus Bucharest 0 - 1 Unirea Dej 0 - 0 0.5
20/04 - 15:00 Tunari 1 - 2 Concordia 0 - 0 0.5
ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Promotion Group
20/04 - 21:00 Stiinta Miroslava 1 - 1 CSM Bacau 0 - 0 0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 1 - Relegation Group
20/04 - 21:00 CSM Vaslui 7 - 0 Brodoc 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Somuz Falticeni 2 - 1 Aerostar 0 - 0 0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Promotion Group
20/04 - 21:00 Sporting Liesti 2 - 2 CSM Focsani 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Unirea Branistea 1 - 1 Metalul Buzau 0 - 0 0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 2 - Relegation Group
20/04 - 21:00 Braila 7 - 0 Hamangia Baia 0 - 0 1/1.5
20/04 - 21:00 Sutesti 2 - 2 Viitorul Ianca 0 - 0 0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Promotion Group
20/04 - 21:00 Agricola Borcea 1 - 1 Calarasi 0 - 0 0
20/04 - 21:00 LPS HD Clinceni 3 - 3 Afumati 0 - 0 0.5/1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Relegation Group
20/04 - 21:00 Gloria Baneasa 1 - 0 Axiopolis Cernavoda 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Recolta Gh. Doja 3 - 2 Inainte Modelu 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Voluntari 2 1 - 2 Progresul Fundulea 0 - 0 0.5/1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Promotion Group
20/04 - 21:00 CS Blejoi 1 - 1 Popesti Leordeni 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Dunarea Giurgiu 4 - 1 CS Din. Bucuresti 0 - 0 0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Relegation Group
20/04 - 21:00 FC Pucioasa 0 - 0 Muscel 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Moreni 1 - 0 CSO Plopeni 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Paulesti 1 - 2 Tricolorul Breaza 0 - 0 0.5/1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Promotion Group
20/04 - 21:00 Cetate Rasnov 4 - 1 Olimpic Zarnesti 0 - 0 0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Relegation Group
20/04 - 21:00 SR Brasov 2 - 2 Tarlungeni 0 - 0 1
20/04 - 21:00 Targu Secuiesc 0 - 1 Sepsi Sf. Gheorghe 2 0 - 0 0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Relegation Group
20/04 - 21:00 Calimanesti 0 - 1 Petrolul Potcoava 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Horezu 2 - 4 Curtisoara 0 - 0 0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Promotion Group
20/04 - 21:00 Viitorul Simian 0 - 1 CSO Filiasi 0 - 0 0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Relegation Group
20/04 - 21:00 Turceni 2 - 2 U Craiova 1948 2 0 - 0 0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Promotion Group
20/04 - 21:00 Peciu Nou 0 - 2 Politehnica Timisoara 0 - 0 0/0.5
ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Relegation Group
20/04 - 21:00 Progresul Pecica 4 - 1 Teuz Cermei 0 - 0 1.5/2
20/04 - 21:00 Soimii Lipova 0 - 0 Avantul Periam 0 - 0 0.5/1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Promotion Group
20/04 - 21:00 Unirea Ungheni 1 - 0 ACS Medias 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Univ. din Alba Iulia 0 - 1 Gloria 2018 Bistrita 0 - 0 0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Relegation Group
20/04 - 21:00 Unirea Alba-Iulia 2 - 1 Avantul Reghin 0 - 0 1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Promotion Group
20/04 - 21:00 Santandrei 2 - 0 CSM Satu Mare 0 - 0 0
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Relegation Group
20/04 - 21:00 Baia Mare 1 - 0 Minerul Ocna Dej 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Victoria Carei 3 - 1 Sanatatea Cluj 0 - 0 0
ROMANIA: Liga 1 Women - Championship Group
20/04 - 17:00 Csikszereda M. Ciuc W 0 - 1 Ol. Cluj W 0 - 0 0
RUSSIA: Premier League
20/04 - 18:00 Rubin Kazan 1 - 1 โลโคโมทีฟ มอสโก 0 - 0 0/0.5
20/04 - 20:30 Baltika 2 - 1 Krylya Sovetov 0 - 0 0/0.5
20/04 - 23:30 ซีเอสเคเอ มอสโก 1 - 2 Akhmat Grozny 0 - 0 1/1.5
RUSSIA: FNL
20/04 - 11:00 SKA Khabarovsk 3 - 0 Yenisey 0 - 0 0/0.5
20/04 - 15:30 Tyumen 0 - 3 Neftekhimik 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Akron Togliatti 6 - 0 Kuban 0 - 0 1
20/04 - 20:00 Leningradets 0 - 2 Saratov 0 - 0 0/0.5
20/04 - 21:00 Alania Vladikavkaz 1 - 2 Volgar-Astrakhan 0 - 0 0.5/1
20/04 - 21:00 Kamaz 1 - 0 Chernomorets Novorossijsk 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Shinnik Yaroslavl 0 - 1 Dynamo Makhachkala 0 - 0 0/0.5
20/04 - 22:00 Torpedo Moscow 1 - 1 Arsenal Tula 0 - 0 0/0.5
RUSSIA: FNL 2 - Division A Gold - Spring Season
20/04 - 16:00 Ufa 2 - 1 Krasnodar 2 0 - 0 0/0.5
20/04 - 17:00 FK Novosibirsk 2 - 0 R. Volgograd 0 - 0 0/0.5
20/04 - 18:00 Veles Moscow 0 - 2 Lipetsk 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Rodina Moscow 2 1 - 1 FK Chayka 0 - 0 0
20/04 - 21:00 Murom 3 - 2 Chelyabinsk 0 - 0 0
RUSSIA: FNL 2 - Division A Silver - Spring Season
20/04 - 18:00 Kaluga 0 - 0 Omsk 0 - 0 0
20/04 - 18:00 Ulyanovsk 0 - 0 Tekstilshtik 0 - 0 0
20/04 - 18:30 S. Kostroma 1 - 0 Mashuk 0 - 0 0
20/04 - 20:00 D. Bryansk 0 - 0 Miass 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Kursk 1 - 0 Khimik 0 - 0 0
RUSSIA: FNL 2 - Division B - Group 1
20/04 - 18:00 Astrakhan 2 - 1 Alania 2 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Dynamo Makhachkala 2 1 - 3 Kamensk-Shakhtinsky 0 - 0 0
20/04 - 19:00 Dynamo Stavropol 1 - 0 Maykop 0 - 0 0
20/04 - 19:30 FK Pobeda 1 - 1 Nart Cherkessk 0 - 0 0
20/04 - 20:00 Biolog 3 - 2 Spartak Nalchik 0 - 0 0
20/04 - 20:00 FC Sevastopol 1 - 0 Legion Makhachkala