Time Home Score Away HT Handicap
ENGLAND: Premier League
30/09 - 18:30 แอสตัน วิลล่า 5 - 1 ไบรท์ตัน 3 - 0 0
GERMANY: Bundesliga
30/09 - 20:30 โบคุม - โบรุสเซีย มึนเช่นกลัดบัค 0/0.5
30/09 - 20:30 โคโลญจน์ - สตุ๊ตการ์ต 0/0.5
30/09 - 20:30 Heidenheim - ยูเนี่ยน เบอร์ลิน 0/0.5
30/09 - 20:30 ไมนซ์ - เลเวอร์คูเซ่น 1
30/09 - 20:30 โวล์ฟสบวร์ก - แฟร้งค์เฟิร์ต 0.5
ITALY: Serie A
30/09 - 20:00 เลชเช 0 - 1 นาโปลี 0 - 1 0.5/1
SPAIN: LaLiga
30/09 - 19:00 เกตาเฟ่ 0 - 0 บียาร์เรอัล 0 - 0 0
AFRICA: CAF Champions League - Qualification
30/09 - 20:00 Mazembe (Drc) 3 - 0 Big Bullets (Mal) 3 - 0 0
AFRICA: CAF Confederation Cup - Qualification
30/09 - 20:00 Kampala City (Uga) 1 - 0 Abu Salim (Lby) 1 - 0 0.5/1
ARMENIA: Premier League
30/09 - 18:00 Finished Van 0 - 2 Noah 0 - 0 1.5
ARMENIA: First League
30/09 - 18:00 Alashkert 2 - Onor 0
30/09 - 18:00 Ararat-Armenia 2 - FC Gandzasar 0
30/09 - 18:00 Finished Ararat Yerevan 2 3 - 1 Pyunik Yerevan 2 2 - 0 0
ASIA: Asian Games Women - Play Offs
30/09 - 18:30 Japan W 4 - 1 Philippines W 1 - 0 4
30/09 - 19:00 China W 3 - 0 Thailand W 2 - 0 4.5
AUSTRIA: 2. Liga
30/09 - 19:30 Half time Floridsdorfer AC 1 - 2 Bregenz 1 - 2 0.5/1
30/09 - 19:30 Half time Kapfenberg 0 - 0 Admira 0 - 0 0/0.5
AUSTRIA: Regionalliga West
30/09 - 20:30 Altach U21 - A. Salzburg 0.5/1
AUSTRIA: Oberosterreich
30/09 - 19:00 ASK St.Valentin 1 - 2 Weisskirchen 1 - 1 0
AUSTRIA: Salzburg
30/09 - 19:00 Golling 0 - 1 UFC Hallein 0 - 1 0
30/09 - 19:00 Union Henndorf 2 - 0 USK Anif 1 - 0 0
30/09 - 20:00 UFC Siezenheim 2 - 0 Strasswalchen 2 - 0 0
AUSTRIA: Tirol
30/09 - 19:00 Vols - Innsbrucker AC 0
AUSTRIA: Vorarlberg
30/09 - 20:00 Alberschwende 0 - 1 Lauterach 0 - 1 0
AUSTRIA: Wien
30/09 - 19:00 Wienerberger 0 - 1 WAF Brigittenau 0 - 1 0.5/1
30/09 - 20:00 1980 Wien 2 - 0 Simmeringer 2 - 0 0
30/09 - 20:00 Stadlau 0 - 0 Dinamo Helfort 0 - 0 0
AZERBAIJAN: Premier League
30/09 - 19:00 Turan 0 - 0 Neftci Baku 0 - 0 0/0.5
BELARUS: Vysshaya Liga
30/09 - 20:00 Belshina 0 - 0 Naftan 0 - 0 0.5/1
BELARUS: Pershaya Liga
30/09 - 18:00 Finished Osipovichi 0 - 1 Petrikov 0 - 0 0
30/09 - 19:00 BumProm Gomel 0 - 3 Ostrovets 0 - 3 0
30/09 - 20:00 Vitebsk 1 - 1 FC Slonim 1 - 1 1.5
BELARUS: Vysshaya Liga Reserve
30/09 - 18:00 Finished Minsk 2 2 - 3 Energetik-BGU 2 1 - 1 0/0.5
BELARUS: Vysshaya Liga Women
30/09 - 19:30 Half time Dnepr Mogilev W 1 - 0 Dynamo Brest W 1 - 0 0
BELGIUM: Super League Women
30/09 - 18:30 Finished Gent W 3 - 1 Charleroi W 1 - 1 1
BELGIUM: 1st National Women
30/09 - 20:00 Genk II W - RSC Anderlecht II W 0
30/09 - 20:00 Moldavo W - Leuven II W 0
30/09 - 20:30 Westerlo W - Famkes Merkem W 3.5
BOSNIA AND HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
30/09 - 20:30 Banovici - Stupcanica 1
30/09 - 20:30 BFK Simm Bau - Gorazde 0
30/09 - 20:30 Bratstvo Gracanica - Celik Zenica 1
30/09 - 20:30 Gradina Srebrenik - Gradacac 0
30/09 - 20:30 Jedinstvo Bihac - Hadzici 0
30/09 - 20:30 Kakanj - Tomislav 0
BOSNIA AND HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
30/09 - 20:30 Modrica - Kozara 1.5
30/09 - 20:30 Nevesinje - Laktasi 0
30/09 - 20:30 Prijedor - Drina Zvornik 0
30/09 - 20:30 Romanija Pale - Leotar 0
30/09 - 20:30 Slavija - Kozarska Dubica 0
30/09 - 20:30 Zeljeznicar Banja Luka - Omarska 0
BULGARIA: Third League - North-East
30/09 - 20:00 Riltzi - Lokomotiv Ruse 0
30/09 - 20:00 Septemvri Tervel - Kubrat 0
BURUNDI: Primus League
30/09 - 20:00 Postponed Inter Star 0 - 0 Aigle Noir 0 - 0 0
30/09 - 20:00 Moso Sugar 0 - 0 Rukinzo 0 - 0 0/0.5
CAMBODIA: CPL
30/09 - 18:00 Finished Visakha 2 - 0 Tiffy Army 2 - 0 1/1.5
CHINA: Super League
30/09 - 18:35 เซี่ยงไฮ้ เสิ่นหัว 1 - 0 Qingdao Hainiu 1 - 0 0.5
30/09 - 18:35 Zhejiang Professional 3 - 0 Henan Songshan Longmen 1 - 0 0.5/1
CROATIA: Prva NL
30/09 - 19:50 Orijent 0 - 1 Cibalia 0 - 1 0/0.5
30/09 - 20:30 Bijelo Brdo - Jarun 0/0.5
30/09 - 20:30 Solin - Croatia Zmijavci 0.5
30/09 - 20:30 Vukovar 1991 - Dubrava 0.5
CROATIA: Druga NL
30/09 - 20:30 Belisce - Jadran LP 0
30/09 - 20:30 Bjelovar - Hrvace 0.5/1
30/09 - 20:30 Dragovoljac - Radnik Krizevci 0
30/09 - 20:30 Jadran Porec - Grobnican 0
30/09 - 20:30 Kustosija - Krk 0.5/1
30/09 - 20:30 Marsonia - Zdralovi 0
CZECH REPUBLIC: FORTUNA:LIGA
30/09 - 20:00 ยาโบลเนช 2 - 0 Slovacko 2 - 0 0
30/09 - 20:00 Karvina 1 - 1 สโลวาน ลิเบเรก 1 - 1 0
30/09 - 20:00 Sigma Olomouc 0 - 1 Ostrava 0 - 1 0
30/09 - 20:00 ฟาสตาฟ ซลิน 0 - 0 Ceske Budejovice 0 - 0 0/0.5
CZECH REPUBLIC: CFL - Group A
30/09 - 19:30 Half time FK Robstav 2 - 0 Vltavin 2 - 0 0.5/1
CZECH REPUBLIC: MSFL
30/09 - 20:00 FK Frydek-Mistek 0 - 1 Hlucin 0 - 1 0
30/09 - 20:00 Frydlant n. O. 0 - 1 Start Brno 0 - 1 1
30/09 - 20:00 Hodonin 1 - 0 Zlin B 1 - 0 0
30/09 - 20:00 Uhersky Brod 0 - 1 Blansko 0 - 1 0
CZECH REPUBLIC: Division E
30/09 - 20:00 Nove Sady 2 - 0 Kostelec na Hane 2 - 0 0
30/09 - 20:00 Prerov 1 - 0 Vsechovice 1 - 0 0
30/09 - 20:00 Skastice 0 - 2 Rymarov 0 - 2 0
30/09 - 20:00 Sternberk 0 - 0 Holesov 0
CZECH REPUBLIC: Division F
30/09 - 20:00 Jesenik 0 - 0 Repiste 0
30/09 - 20:00 Vitkovice 0 - 0 Frenstat p. R. 0
CZECH REPUBLIC: Jihomoravsky KP
30/09 - 20:30 Bystrc - Lednice 0
CZECH REPUBLIC: Moravskoslezsky KP
30/09 - 20:00 Dolni Benesov 0 - 0 Cesky Tesin 0
30/09 - 20:00 Dolni Datyne 0 - 0 Brusperk 0
30/09 - 20:00 Jakubcovice 1 - 0 Hermanice 1 - 0 0
30/09 - 20:00 Orlova 0 - 2 Petrvald na Morave 0 - 2 0
30/09 - 20:00 Stonava 1 - 0 Vresina 1 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Olomoucky KP
30/09 - 20:00 Belotin 0 - 0 Cechovice 0
30/09 - 20:00 Urcice 0 - 0 Litovel 0
CZECH REPUBLIC: Plzensky KP
30/09 - 18:00 Finished Petrin Plzen B 5 - 1 Kosutka Plzen 2 - 0 0
CZECH REPUBLIC: Ustecky KP
30/09 - 20:00 Ledvice 0 - 0 Banik Most - Sous B 0
CZECH REPUBLIC: Vysocina KP
30/09 - 20:00 Nove Mesto na Morave B 0 - 0 Ledec nad Sazavou 0
30/09 - 20:00 Okrisky 1 - 0 Nova Ves 1 - 0 1
CZECH REPUBLIC: Zlinsky KP
30/09 - 20:00 Morkovice 0 - 1 Stitna nad Vlari 0 - 1 0
30/09 - 20:00 Osvetimany 0 - 0 Bystrice pod Hostynem 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: U19 League
30/09 - 18:15 Finished Slovacko U19 2 - 1 สปาร์ต้า ปราก U19 1 - 1 1
30/09 - 18:45 Sigma Olomouc U19 1 - 3 เอฟซี วิคตอเรีย พัลเซ่น U19 1 - 2 0/0.5
CZECH REPUBLIC: 1. Liga Women
30/09 - 19:30 Half time Liberec W 0 - 0 Plzen W 0 - 0 0
CZECH REPUBLIC: 2. Liga Women
30/09 - 19:00 Sparta Prague B W 2 - 1 Lisen W 1 - 0 4
DENMARK: Superliga
30/09 - 20:00 เอฟซี โคเปนเฮเกน 0 - 0 มิดทิลแลนด์ 0 - 0 0.5
DENMARK: 1st Division
30/09 - 19:00 Sonderjyske 3 - 0 B.93 3 - 0 1.5/2
DENMARK: 2nd Division
30/09 - 18:00 Finished Hellerup 3 - 3 Aarhus Fremad 0 - 1 1
30/09 - 19:00 Brabrand 1 - 0 Skive 0 - 0 0
30/09 - 19:00 Roskilde 3 - 3 Esbjerg 2 - 2 0.5
30/09 - 20:00 AB Copenhagen 0 - 1 Thisted FC 0 - 1 0.5
DENMARK: 3rd Division
30/09 - 18:00 Finished Holbaek 2 - 0 Vejgaard 1 - 0 0/0.5
30/09 - 18:00 Finished Vanlose 1 - 1 VSK Aarhus 1 - 0 0/0.5
30/09 - 19:00 Naesby 1 - 2 Holstebro 1 - 1 0.5/1
30/09 - 19:00 SfB-Oure 3 - 1 Lyseng 1 - 1 0/0.5
DENMARK: Elitedivisionen Women
30/09 - 18:00 Finished Aarhus W 2 - 4 Koge W 1 - 1 1.5
30/09 - 20:30 Nordsjaelland W - Brondby W 0/0.5
DR CONGO: Ligue 1
30/09 - 20:30 Postponed Mazembe 0 - 0 Sanga Balende 0 - 0 0
30/09 - 20:30 Postponed US Panda 0 - 0 Tshinkunku 0 - 0 0
ENGLAND: Championship
30/09 - 18:30 เซาแธมป์ตัน 3 - 1 ลีดส์ ยูไนเต็ด 3 - 0 0/0.5
ENGLAND: FA Cup - Qualification
30/09 - 18:30 Finished Leek 2 - 0 South Shields 1 - 0 1/1.5
30/09 - 19:00 Darlington 0 - 1 Scarborough 0 - 1 0
ENGLAND: Premier League 2
30/09 - 18:00 Finished แบล็คเบิร์น โรเวอร์ส U21 2 - 5 แมนเชสเตอร์ยูไนเต็ด U21 2 - 2 0.5/1
30/09 - 19:00 แมนเชสเตอร์ ซิตี้ U21 2 - 2 เวสต์แฮม U21 2 - 1 0.5/1
ENGLAND: Premier League U18
30/09 - 18:00 Finished ลีดส์ ยูไนเต็ด U18 2 - 4 มิดเดิลสโบรห์ U18 1 - 1 0
30/09 - 18:00 Finished เวสต์บรอม U18 1 - 2 ท็อตแนม ฮ็อตสเปอร์ส U18 1 - 0 0
30/09 - 18:00 Finished เวสต์แฮม U18 2 - 0 นอริช ซิตี้ U18 2 - 0 0
30/09 - 18:30 ดาร์บี้ เค้าท์ตี้ U18 0 - 3 แมนเชสเตอร์ ซิตี้ U18 0 - 2 0
30/09 - 18:30 เอฟเวอร์ตัน U18 3 - 0 ซันเดอร์แลนด์ เอเอฟซี U18 2 - 0 0
30/09 - 18:30 แมนเชสเตอร์ยูไนเต็ด U18 5 - 1 นิวคาสเซิ่ล ยูไนเต็ด U18 3 - 1 0
ENGLAND: Women’s Championship
30/09 - 20:00 Postponed Crystal Palace W 0 - 0 Sheffield Utd W 0 - 0 0
ESTONIA: Meistriliiga
30/09 - 18:30 Harju JK Laagri 1 - 0 Kalju 1 - 0 2
ESTONIA: Meistriliiga Women
30/09 - 19:00 Saku Sporting W - Parnu JK Vaprus W 0
30/09 - 19:00 Tallina Kalev W 1 - 0 Tammeka Tartu W 1 - 0 0/0.5
EUROPE: Euro U17 - Qualification - First stage
30/09 - 20:00 โปแลนด์ U17 1 - 0 มอลโดวา U17 1 - 0 0
30/09 - 20:00 สวีเดน U17 0 - 0 ลัตเวีย U17 0 - 0 0
FINLAND: Suomen Cup
30/09 - 20:00 Honka 1 - 1 Ilves 1 - 1 0/0.5
FINLAND: Kansallinen Liiga Women - Relegation Group
30/09 - 18:00 Finished ONS Oulu W 1 - 3 Ilves W 0 - 1 1.5
30/09 - 20:00 TPS W 0 - 0 PK-35 Helsinki W 0 - 0 0/0.5
FRANCE: Ligue 2
30/09 - 20:00 ทรัวส์ 0 - 0 แซงต์ เอเตียน 0 - 0 0.5
FRANCE: Division 1 Women
30/09 - 18:30 Finished Guingamp W 0 - 0 Reims W 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:00 Bordeaux W 1 - 0 Le Havre W 1 - 0 0.5/1
30/09 - 20:00 Dijon W 0 - 0 Lille W 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:00 St Etienne W 1 - 0 Montpellier W 1 - 0 1
GERMANY: 2. Bundesliga
30/09 - 18:00 Finished ฮันโนเวอร์ 96 2 - 0 Wehen 1 - 0 0.5/1
30/09 - 18:00 Finished Hansa Rostock 1 - 0 Braunschweig 0 - 0 0/0.5
30/09 - 18:00 Finished Karlsruher SC 0 - 2 โฮลสไตน์ คีล 0 - 2 0.5/1
GERMANY: 3. Liga
30/09 - 19:00 ดุ๊ยส์บวร์ก 0 - 0 Preussen Munster 0 - 0 0
30/09 - 19:00 Ingolstadt 3 - 0 Ulm 2 - 0 0
30/09 - 19:00 Mannheim 1 - 1 Freiburg II 1 - 1 0.5
30/09 - 19:00 Munich 1860 1 - 0 Verl 1 - 0 0/0.5
30/09 - 19:00 Sandhausen 1 - 3 วิคตอเรีย โคโลญจน์ 0 - 2 0/0.5
GERMANY: Regionalliga North
30/09 - 18:00 Finished Bremer 0 - 0 Spelle-Venhaus 0 - 0 0.5/1
30/09 - 18:00 Finished Hannover II 3 - 0 Drochtersen/Assel 2 - 0 0.5
30/09 - 19:00 Kilia Kiel 0 - 1 TSV Havelse 0 - 0 0.5/1
GERMANY: Regionalliga Nordost
30/09 - 18:00 Finished Cottbus 2 - 1 Meuselwitz 1 - 0 1/1.5
30/09 - 18:00 Finished Viktoria Berlin 2 - 2 Greifswald 2 - 2 0/0.5
30/09 - 19:05 Chemnitzer 0 - 3 BFC Dynamo 0 - 2 0/0.5
GERMANY: Regionalliga West
30/09 - 19:00 Alemannia Aachen 1 - 1 Koln II 1 - 1 0.5
30/09 - 19:00 Dusseldorf II 1 - 1 Fortuna Koln 1 - 1 1
30/09 - 19:00 FC Gutersloh 1 - 0 Ahlen 1 - 0 0/0.5
30/09 - 19:00 Lippstadt 2 - 2 Duren 1 - 1 0.5
30/09 - 19:00 Oberhausen 0 - 0 Bocholt 0 - 0 1
30/09 - 19:00 Wiedenbruck 0 - 3 B. Monchengladbach II 0 - 2 0/0.5
GERMANY: Regionalliga Sudwest
30/09 - 19:00 Bahlinger 2 - 0 Mainz II 1 - 0 0
30/09 - 19:00 Freiberg 1 - 1 FC 08 Homburg 1 - 1 0/0.5
30/09 - 19:00 Fulda-Lehnerz 0 - 1 Stutt. Kickers 0 - 1 0/0.5
30/09 - 19:00 Hoffenheim II 2 - 1 Aalen 0 - 0 1
30/09 - 19:00 Schott Mainz 2 - 1 Steinbach Haiger 2 - 0 0.5/1
30/09 - 19:00 Stuttgart II 3 - 1 TuS Koblenz 3 - 1 1/1.5
30/09 - 19:45 FSV Frankfurt 1 - 0 Kassel 1 - 0 0
GERMANY: Regionalliga Bayern
30/09 - 19:00 Ansbach 1 - 0 Augsburg II 1 - 0 0/0.5
30/09 - 19:00 Aubstadt 0 - 0 Bayern II 0 - 0 0
30/09 - 19:00 Furth II 1 - 0 Schalding 1 - 0 0.5/1
30/09 - 19:00 Illertissen 1 - 1 Schweinfurt 1 - 1 0.5
GERMANY: Oberliga NOFV-Nord
30/09 - 18:30 Finished Rathenow 6 - 0 Rostocker FC 2 - 0 0/0.5
30/09 - 19:00 Wismar 1 - 1 RSV Eintracht 0 - 1 0
GERMANY: Oberliga NOFV- Sud
30/09 - 19:00 Einheit Rudolstadt 0 - 0 Sandersdorf 0 - 0 0
30/09 - 19:00 Krieschow - Freital 1/1.5
30/09 - 19:00 Magdeburg II 1 - 1 Auerbach 1 - 0 0
30/09 - 19:00 Plauen 2 - 1 Grimma 2 - 1 1.5
GERMANY: Oberliga Schleswig-Holstein
30/09 - 18:00 Finished Flensburg 6 - 3 Inter Turkspor Kiel 4 - 0 2
30/09 - 19:00 Heider SV 1 - 0 Preussen Reinfeld 1 - 0 0
30/09 - 19:00 Neumunster 0 - 0 Eichede 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:00 Dornbreite Lubeck 0 - 0 Bordesholm 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:00 Hohenwestedt 0 - 0 Nordmark Satrup 0 - 0 0
30/09 - 20:00 SC Weiche-08 II - Oldenburger 0/0.5
GERMANY: Oberliga Hamburg
30/09 - 18:00 Finished Duneberg 1 - 2 Sasel 0 - 0 2.5
30/09 - 20:30 Altona - Niendorfer TSV 0.5/1
GERMANY: Oberliga Bremen
30/09 - 18:00 Finished BTS Neustadt 2 - 2 Brinkumer 1 - 0 0
30/09 - 19:00 TURA Bremen 1 - 3 Oberneuland 1 - 1 1
30/09 - 20:00 Blumenthaler 1 - 0 Aumund-Vegesack 1 - 0 0
GERMANY: Oberliga Niedersachsen
30/09 - 19:00 BSV Rehden 1 - 1 Egestorf-Langreder 0 - 1 0
30/09 - 19:00 Meppen II 0 - 1 Vorsfelde 0 - 0 0
30/09 - 19:00 Schoningen 0 - 1 Hildesheim 0 - 1 0/0.5
30/09 - 20:00 Eilvese - Emden 1.5
30/09 - 20:00 Lupo-Martini Wolfsburg 0 - 0 Rotenburger 0 - 0 1/1.5
GERMANY: Oberliga Hessen
30/09 - 20:00 Alzenau 1 - 0 SV Steinbach 1 - 0 1.5
30/09 - 20:00 TUS Dietkirchen 0 - 0 Hanau 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:00 Viktoria Griesheim 0 - 0 Stadtallendorf 0 - 0 1
30/09 - 20:00 Waldgirmes 0 - 2 Baunatal 0 - 2 0/0.5
30/09 - 20:00 Weidenhausen 0 - 2 Giessen 0 - 2 0
GERMANY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
30/09 - 19:00 Eintracht Trier 3 - 0 Gonsenheim 3 - 0 1/1.5
30/09 - 19:00 Worms 2 - 0 Karbach 2 - 0 2
30/09 - 20:30 Kaiserslautern II - Dudenhofen 1
30/09 - 20:30 Mechtersheim - Pfeddersheim 1
30/09 - 20:30 RW Koblenz - Diefflen 0.5/1
30/09 - 20:30 Waldalgesheim - Arminia Ludwigshafen 0/0.5
GERMANY: Oberliga Bayern Nord
30/09 - 20:00 Bayern Hof 0 - 0 Eichstatt 0 - 0 0.5/1
30/09 - 20:00 Neumarkt 2 - 0 Donaustauf 2 - 0 0/0.5
GERMANY: Oberliga Bayern Süd
30/09 - 18:00 Finished Kottern-St. Mang 0 - 1 Pipinsried 0 - 1 0/0.5
30/09 - 19:00 Dachau - Ismaning 0.5/1
30/09 - 19:00 Deisenhofen 1 - 2 Rain/Lech 1 - 2 0.5/1
30/09 - 19:00 Landsberg 5 - 0 Garching 4 - 0 1.5/2
30/09 - 19:00 Munich 1860 II 2 - 0 Schwaben Augsburg 1 - 0 0/0.5
30/09 - 19:00 Turkspor Augsburg 0 - 0 Sonthofen 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:00 Gundelfingen 0 - 0 Heimstetten 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:30 Nordlingen - Kirchanschoring 0
GERMANY: Oberliga Baden-Württemberg
30/09 - 19:00 Denzlingen 2 - 0 Reutlingen 1 - 0 0/0.5
30/09 - 19:00 FC Holzhausen 1 - 2 Mutschelbach 0 - 1 0
30/09 - 19:00 Normannia Gmund - Hollenbach 0
30/09 - 19:30 Half time Offenburger 0 - 2 Backnang 0 - 2 0.5/1
30/09 - 20:30 Bietigheim-Bissingen - VfR Mannheim 0/0.5
30/09 - 20:30 Essingen - Villingen 0
GERMANY: Oberliga Niederrhein
30/09 - 20:30 Hilden - Uerdingen 0/0.5
GERMANY: Junioren Bundesliga North
30/09 - 19:00 Braunschweig U19 - St. Pauli U19 0
GERMANY: Junioren Bundesliga South
30/09 - 18:00 Finished แฟร้งค์เฟิร์ต U19 0 - 2 Sandhausen U19 0 - 1 1/1.5
30/09 - 18:00 Finished เนิอร์นแบร์ค U19 2 - 2 บาเยิร์น มิวนิค U19 1 - 2 0.5/1
GERMANY: Junioren Bundesliga West
30/09 - 18:00 Finished โบรุสเซีย มึนเช่นกลัดบัค U19 0 - 2 พาเดอร์บอร์น U19 0 - 1 0.5/1
GERMANY: Bundesliga Women
30/09 - 19:00 Werder Bremen W 0 - 1 Hoffenheim W 0 - 1 1
GERMANY: 2. Bundesliga Women
30/09 - 19:00 Hamburger SV W 3 - 3 Meppen W 0 - 3 0/0.5
GREECE: Super League 2
30/09 - 19:00 Diagoras 2 - 0 PAE Egaleo 2 - 0 0
30/09 - 20:00 AEK Athens FC B 1 - 0 AEL Larissa 1 - 0 0.5/1
30/09 - 20:00 Panachaiki 0 - 1 Panathinaikos B 0 - 1 0
30/09 - 20:00 PAOK B 1 - 1 Kampaniakos 1 - 1 1
GREECE: Gamma Ethniki - Group 4
30/09 - 20:00 Apollon Smyrnis - Proodeftiki 0/0.5
HUNGARY: OTP Bank Liga
30/09 - 19:30 Half time Paks 0 - 1 Mezokovesd-Zsory 0 - 1 1
HUNGARY: NB III - Northwest
30/09 - 18:30 Puskas Academy II - SC Sopron 1.5/2
HUNGARY: NB III - Southeast
30/09 - 20:00 Bekescsaba 1912 0 - 0 FC Dabas 0 - 0 0
HUNGARY: Hungarian Cup Women
30/09 - 19:00 Csepel W - Gyor W 0
30/09 - 19:00 MTK Hungaria W - MOL Fehervar W 0
30/09 - 19:00 Soroksar W - DVTK W 0
30/09 - 20:00 Hatvan W - Honved W 0
INDONESIA: Liga 1
30/09 - 19:00 Persik Kediri 2 - 0 FC Bhayangkara 2 - 0 0.5/1
30/09 - 19:00 Persis Solo 2 - 1 เปอร์ซิจา จาการ์ตา 1 - 1 0/0.5
INDONESIA: Liga 2
30/09 - 19:00 Persijap Jepara 0 - 0 PSCS Cilacap 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:30 Persiraja Aceh - Sada Sumut 0/0.5
ITALY: Serie B
30/09 - 19:00 เบรสชา 0 - 1 Ascoli 0 - 1 0/0.5
30/09 - 19:00 FeralpiSalo 0 - 2 สเปเซีย 0 - 2 0/0.5
30/09 - 19:00 Modena 1 - 1 เวเนเซีย 0 - 0 0/0.5
30/09 - 19:00 Pisa 0 - 1 Cosenza 0 - 1 0.5
ITALY: Serie D - Group A
30/09 - 20:00 Albenga 0 - 0 Ticino 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:00 Alcione Milano 0 - 0 Alba 0 - 0 1
30/09 - 20:00 Bra 0 - 0 Sanremese 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:00 Chisola 0 - 0 Chieri 0 - 0 0
30/09 - 20:00 Gozzano 0 - 0 Derthona FbC 0 - 0 0
ITALY: Serie D - Group B
30/09 - 20:00 Club Milano 0 - 0 Crema 0 - 0 0
30/09 - 20:00 Desenzano 0 - 0 Caldiero Terme 0 - 0 0
30/09 - 20:00 Pro Palazzolo 0 - 0 Legnano 0 - 0 0/0.5
ITALY: Serie D - Group E
30/09 - 20:00 Trestina 0 - 0 Ghivizzano Borgo 0 - 0 0/0.5
ITALY: Primavera 1
30/09 - 18:00 Finished ฟิออเรนติน่า U19 1 - 1 เอซี มิลาน U19 0 - 1 0.5/1
ITALY: Primavera 2
30/09 - 19:00 Ternana U19 - นาโปลี U19 0
30/09 - 20:00 AlbinoLeffe U19 - Reggiana U19 0/0.5
30/09 - 20:00 Alessandria U19 - FeralpiSalo U19 0/0.5
30/09 - 20:00 Ascoli U19 - Entella U19 0/0.5
30/09 - 20:00 Cittadella U19 - Padova U19 0/0.5
30/09 - 20:00 โครโตเน่ U19 - Monopoli U19 0
30/09 - 20:00 Pescara U19 - Bari U19 0/0.5
30/09 - 20:00 สปาล U19 - เครโมเนเซ U19 0/0.5
30/09 - 20:00 สเปเซีย U19 - Palermo U19 0/0.5
30/09 - 20:00 Sudtirol U19 - เวเนเซีย U19 0/0.5
30/09 - 20:00 Vicenza U19 - ปาร์มา U19 1
ITALY: Serie A Women
30/09 - 20:00 AS Roma W 1 - 0 Como W 1 - 0 2/2.5
ITALY: Serie B Women
30/09 - 20:00 Lazio W - Genoa W 0
KAZAKHSTAN: Premier League
30/09 - 18:00 Finished Shakhter Karagandy 2 - 1 Tobol 0 - 1 0
30/09 - 20:00 Aktobe 1 - 0 โลโคโมทีฟ อัสตานา 1 - 0 0.5/1
KENYA: Premier League
30/09 - 19:00 Nzoia Sugar 0 - 0 Muranga 0 - 0 0.5/1
30/09 - 19:00 Police FC 1 - 0 Bidco United 1 - 0 0/0.5
30/09 - 19:15 Kariobangi Sharks 0 - 1 Posta Rangers 0 - 1 0
KENYA: Super League
30/09 - 19:00 Coastal Heroes 2 - 1 Assad 2 - 0 0/0.5
30/09 - 19:00 Dimba Patriots 2 - 0 Mombasa Elite 1 - 0 0
30/09 - 19:00 Kajiado - Vihiga 0
30/09 - 19:00 Postponed Nairobi United 0 - 0 Gusii 0 - 0 0
30/09 - 19:00 Naivas FC 4 - 0 Silibwet 3 - 0 0
KOSOVO: Superliga
30/09 - 20:00 FC Ballkani 0 - 0 KF Llapi 0 - 0 0
30/09 - 20:00 Liria 0 - 0 Malisheva 0 - 0 0
LATVIA: Optibet Virsliga
30/09 - 18:00 Finished RFS 3 - 1 FK Liepaja 2 - 0 2
LATVIA: 1. Liga
30/09 - 19:00 AFA Olaine 0 - 0 Rezekne 0 - 0 2
LEBANON: Premier League
30/09 - 20:00 Al Sahel 0 - 0 Tadamon 0 - 0 0.5/1
30/09 - 20:30 Bourj FC - Al Hikma 1
LITHUANIA: A Lyga
30/09 - 19:00 Suduva 0 - 1 Zalgiris 0 - 1 1/1.5
LITHUANIA: I Lyga
30/09 - 19:00 BFA Vilnius 2 - 2 Neptunas 0 - 0 0
30/09 - 19:00 Garliava 1 - 0 FK Minija 0 - 0 0/0.5
30/09 - 19:00 Awarded Marijampole City 0 - 3 BE1 NFA 0 - 0 0
MALAYSIA: Super League
30/09 - 20:00 Kuala Lumpur City 0 - 0 Kedah 0 - 0 0
30/09 - 20:00 Sri Pahang 1 - 2 Kuching City FC 1 - 2 1.5/2
MALTA: Premier League
30/09 - 20:00 Hibernians 0 - 0 Birkirkara 0 - 0 0
MALTA: Challenge League
30/09 - 20:00 Fgura - Pieta 0/0.5
30/09 - 20:00 Lija - Tarxien 0/0.5
MONTENEGRO: Druga Liga
30/09 - 20:30 Grbalj - Kom Podgorica 0
30/09 - 20:30 Otrant - Igalo 0/0.5
MOZAMBIQUE: Mocambola
30/09 - 20:00 Ferroviario Beira - Baia de Pemba 0
NAMIBIA: Premiership
30/09 - 20:00 Postponed Julinho Sporting 0 - 0 Eeshoke 0 - 0 0
30/09 - 20:00 UNAM - Okakarara 0
NETHERLANDS: Tweede Divisie
30/09 - 19:30 Half time ACV Assen 0 - 1 Spakenburg 0 - 1 0/0.5
30/09 - 19:30 Half time Excelsior Maassluis 0 - 2 Quick Boys 0 - 2 1
30/09 - 19:30 Half time Hardenberg 0 - 0 Kozakken Boys 0 - 0 0.5/1
30/09 - 19:30 Half time Lisse 1 - 2 Noordwijk 1 - 2 0.5/1
30/09 - 20:00 Rijnsburgse Boys 0 - 0 Scheveningen 0 - 0 0.5/1
30/09 - 20:30 HFC - De Treffers 0
30/09 - 20:30 Jong Almere City - Jong Sparta Rotterdam 0/0.5
30/09 - 20:30 Katwijk - GVVV 1
NETHERLANDS: Derde Divisie
30/09 - 19:30 Half time Barendrecht 2 - 2 Hoek 2 - 2 0
30/09 - 19:30 Half time Eemdijk 2 - 2 Hoogeveen 2 - 2 1
30/09 - 19:30 Half time Rijnvogels 0 - 1 USV Hercules 0 - 1 0
30/09 - 19:30 Half time SteDoCo 2 - 0 Rosmalen 2 - 0 0
30/09 - 19:30 Half time VV DOVO 1 - 0 RKAV Volendam 1 - 0 0/0.5
30/09 - 20:00 DVS '33 Ermelo 0 - 1 Harkemase Boys 0 - 1 0
30/09 - 20:00 IJsselmeervogels 0 - 0 Kampong 0 - 0 0
30/09 - 20:00 Kloetinge 0 - 0 Groene Ster 0 - 0 0
30/09 - 20:00 ODIN '59 0 - 1 Staphorst 0 - 1 0
30/09 - 20:00 Sparta Nijkerk 0 - 0 HSC '21 0 - 0 0
30/09 - 20:00 Sportlust - OSS '20 0
30/09 - 20:00 Urk 0 - 0 Genemuiden 0 - 0 0
30/09 - 20:30 DEM - VVSB 0
NETHERLANDS: Divisie 1 U21 - Fall Season
30/09 - 19:00 โกรนิงเก้น U21 - เฟเยนูร์ด U21 0/0.5
30/09 - 19:30 เฮด อีเกิ้ลส์ U21 - Volendam U21 0
30/09 - 20:00 เอดีโอ เดนฮาก U21 - กราฟแช็พ U21 0/0.5
30/09 - 20:00 FC Twente/Heracles U21 - คัมบูร์ U21 0
NETHERLANDS: Divisie 1 U18 - Fall Season
30/09 - 19:30 พีเอสวี U18 - สปาร์ต้า รอตเทอร์ดัม U18 0
30/09 - 19:30 อูเทรชท์ U18 - วิเทสส์ U18 0
30/09 - 20:00 อาแซด U18 - อาแย็กซ์ U18 0
NETHERLANDS: Eredivisie Women
30/09 - 19:00 Den Haag W 1 - 1 PEC Zwolle W 1 - 0 1/1.5
NORTH MACEDONIA: 1. MFL
30/09 - 19:00 Makedonija GP 1 - 0 Brera Strumica 1 - 0 0/0.5
NORTH MACEDONIA: 2. MFL
30/09 - 19:00 Belasica - Ohrid 0
30/09 - 19:00 Detonit Plackovica - Bashkimi 0
30/09 - 19:00 FK Skopje - Arsimi 1
30/09 - 19:00 Karaorman - Besa 1976 1
30/09 - 19:00 Kozuf Gevgelija - Teteks 0
30/09 - 19:00 Novaci - Osogovo 0
30/09 - 19:00 Sasa - Pobeda 0
30/09 - 19:00 Vardar Negotino - Pelister 0
NORWAY: Eliteserien
30/09 - 20:00 Stabaek 0 - 0 Tromso 0 - 0 0/0.5
NORWAY: OBOS-ligaen
30/09 - 20:00 Jerv 1 - 1 Sogndal 1 - 1 0.5
30/09 - 20:00 Kristiansund 0 - 0 KFUM Oslo 0 - 0 0
30/09 - 20:00 Mjondalen 1 - 0 Skeid 1 - 0 1/1.5
30/09 - 20:00 Sandnes 0 - 0 Start 0 - 0 0/0.5
NORWAY: Division 2 - Group 1
30/09 - 20:00 Grorud 1 - 0 V. Haugesund 1 - 0 0.5/1
30/09 - 20:00 Notodden 0 - 0 Kjelsas 0 - 0 0
30/09 - 20:00 Orn 0 - 0 Lyn 0 - 0 1/1.5
NORWAY: Division 2 - Group 2
30/09 - 20:00 SK Gjovik-Lyn 1 - 0 Ullern 1 - 0 0
30/09 - 20:00 Strommen 0 - 0 Ull/Kisa 0 - 0 0
NORWAY: Division 3 - Group 1
30/09 - 18:00 Finished OS TF 0 - 3 Lokomotiv Oslo 0 - 2 1.5
30/09 - 18:00 Finished Skjetten 1 - 0 Sandviken 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:00 Skedsmo 0 - 0 Lysekloster 0 - 0 2/2.5
30/09 - 20:30 Gneist - Gjellerasen 0.5/1
NORWAY: Division 3 - Group 2
30/09 - 18:00 Finished Forde 2 - 3 Honefoss 0 - 2 2/2.5
30/09 - 20:00 Spjelkavik 0 - 0 Molde 2 0 - 0 0/0.5
NORWAY: Division 3 - Group 3
30/09 - 18:00 Finished Vidar 6 - 1 Froya 1 - 0 2.5
30/09 - 19:00 Bremnes 2 - 2 Staal Jorpeland 0 - 2 0
30/09 - 19:00 Loddefjord 3 - 2 Stord 2 - 2 0/0.5
30/09 - 20:00 Brodd 0 - 0 Eiger 0 - 0 1/1.5
NORWAY: Division 3 - Group 4
30/09 - 19:00 Pors 2 - 0 Donn 1 - 0 3.5
30/09 - 20:00 Fredrikstad 2 0 - 0 Mandalskameratene 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:00 Halsen 0 - 1 Odd 2 0 - 1 1/1.5
30/09 - 20:00 Randesund 0 - 2 Sprint-Jeloy 0 - 2 1/1.5
NORWAY: Division 3 - Group 5
30/09 - 20:00 Byasen 0 - 0 Tronder-Lyn 0 - 0 3
30/09 - 20:00 Mosjoen 2 - 0 Verdal 2 - 0 0/0.5
30/09 - 20:00 Strindheim 1 - 0 Kolstad 1 - 0 4/4.5
NORWAY: Division 3 - Group 6
30/09 - 18:30 Finished Follo 4 - 1 Skjervoy 1 - 0 3/3.5
30/09 - 18:30 Lorenskog 2 - 2 Floya 2 - 1 2
NORWAY: Norway Cup Women
30/09 - 19:45 Rosenborg W 0 - 0 LSK Kvinner W 0 - 0 1
PARAGUAY: Division Intermedia
30/09 - 19:00 Fernando de la Mora 1 - 0 Martin Ledesma 0 - 0 0
30/09 - 19:00 Recoleta 0 - 0 Pastoreo 0 - 0 0
PHILIPPINES: Copa Paulino Alcantara - Play Offs
30/09 - 18:00 Finished CF Manila 0 - 1 Davao Aguilas 0 - 0 0
POLAND: Ekstraklasa
30/09 - 20:00 LKS Lodz 0 - 2 Cracovia 0 - 2 0
POLAND: Division 1
30/09 - 20:00 Legnica 0 - 1 Chrobry Glogow 0 - 1 1
POLAND: Division 2
30/09 - 20:00 Hutnik Krakow 0 - 0 Chojniczanka 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:00 Lech Poznan II 0 - 0 LKS Lodz II 0 - 0 0
30/09 - 20:00 Sandecja Nowy S. 0 - 1 KKS Kalisz 0 - 1 0/0.5
POLAND: III Liga - Group I
30/09 - 20:00 Grodzisk M. 0 - 0 Legia II 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:00 Pilica Bialobrzegi 0 - 0 Bron Radom 0 - 0 0
30/09 - 20:00 Warta Sieradz - Jagiellonia II 0
POLAND: III Liga - Group II
30/09 - 18:00 Finished Luzino 1 - 3 Swinoujscie 1 - 1 0
30/09 - 20:00 Notec Czarnkow - Unia Swarzedz 0
POLAND: III Liga - Group III
30/09 - 20:30 Bielsko-Biala - Unia Turza Slaska 0
POLAND: III Liga - Group IV
30/09 - 20:30 Star Starachowice - Avia Swidnik 0
POLAND: Central Youth League
30/09 - 20:00 Zaglebie U19 - Polonia W. U19 0
POLAND: Ekstraliga Women
30/09 - 20:00 Gdansk W 0 - 1 UJ Krakow W 0 - 1 1/1.5
PORTUGAL: Liga Portugal 2
30/09 - 20:00 Maritimo 0 - 1 Mafra 0 - 1 0.5/1
PORTUGAL: Liga BPI Women
30/09 - 20:00 Famalicao W 0 - 0 Ouriense W 0 - 0 1/1.5
ROMANIA: Liga 1
30/09 - 18:30 UTA Arad 0 - 0 FC Voluntari 0 - 0 0/0.5
RUSSIA: Premier League
30/09 - 18:15 Finished โลโคโมทีฟ มอสโก 1 - 0 Pari NN 0 - 0 0.5/1
30/09 - 20:30 Rubin Kazan - คราสโนดาร์ 0/0.5
RUSSIA: FNL 2 - Division B - Group 1
30/09 - 20:00 Maykop 0 - 0 FC Sevastopol 0 - 0 0/0.5
RUSSIA: FNL 2 - Division B - Group 2
30/09 - 18:00 Finished Torpedo Moscow 2 1 - 2 Yenisey 2 1 - 0 0
RUSSIA: Supreme Division Women
30/09 - 18:00 Finished Rubin Kazan W 1 - 1 FK Yenisey W 0 - 1 0
RWANDA: Premier League
30/09 - 20:00 Bugesera 0 - 0 Gasogi United 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:00 Etoile de L'Est 0 - 0 Etincelles 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:00 Musanze 0 - 0 Mukura Victory Sports 0 - 0 0.5/1
30/09 - 20:00 Postponed Police 0 - 0 Rayon Sport 0 - 0 0
30/09 - 20:00 Postponed Sunrise 0 - 0 APR 0 - 0 0
SAN MARINO: Campionato Sammarinese
30/09 - 20:00 Cosmos 0 - 0 San Giovanni 0 - 0 2
30/09 - 20:00 Juvenes/Dogana 0 - 0 Virtus 0 - 0 1
30/09 - 20:00 Tre Fiori 1 - 0 Fiorentino 1 - 0 1
SAUDI ARABIA: Saudi Professional League
30/09 - 19:00 Abha 0 - 1 Al Riyadh 0 - 0 0.5
SCOTLAND: Premiership
30/09 - 18:30 Motherwell 1 - 1 เซลติก 0 - 0 1/1.5
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
30/09 - 20:30 Buducnost Dobanovci - Brodarac 0
30/09 - 20:30 Zemun - Radnicki Obrenovac 0
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
30/09 - 20:30 Becej - Radnicki Zrenjanin 0
30/09 - 20:30 Hajduk 1912 - Tisa Adorjan 0
30/09 - 20:30 Jedinstvo SP - Backa 0
30/09 - 20:30 Kikinda - Podunavac Belegis 0
30/09 - 20:30 Naftagas - Kabel Novi Sad 0
30/09 - 20:30 Omladinac NB - 1. Maj Ruma 0
30/09 - 20:30 Sloven Ruma - Dinamo Pancevo 0
SERBIA: Srpska Liga - East
30/09 - 20:30 Derdap - SFS Borac 0
30/09 - 20:30 Jedinstvo Krusevac - Sindelic 0
30/09 - 20:30 Mesevo - Radnicki Svilajnac 0
30/09 - 20:30 Paracin - Radnicki Pirot 0
30/09 - 20:30 Pcinja - Jagodina 0
SERBIA: Srpska Liga - West
30/09 - 20:00 Josanica - Polet Ljubic 0
30/09 - 20:00 Loznica - Buducnost Krusik 0
30/09 - 20:00 Omladinac Zablace - Mihajlovac 0
30/09 - 20:00 Takovo - Sloga Petrovac 0
30/09 - 20:00 Tutin - FAP 0
SEYCHELLES: Premier League
30/09 - 18:00 La Passe - Red Star DF 0
30/09 - 19:00 Bazar Brothers - Cote d'Or 0/0.5
SLOVAKIA: 2. liga
30/09 - 20:30 D. Kubin - Malzenice 0/0.5
30/09 - 20:30 Postponed Povazska Bystrica 0 - 0 Presov 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:30 Puchov - L. Mikulas 0/0.5
30/09 - 20:30 Trebisov - Spisska Nova Ves 0/0.5
SLOVAKIA: 3. Liga - East
30/09 - 20:30 Bardejov - Lipany 0.5/1
30/09 - 20:30 Namestovo - Snina 0
SLOVAKIA: 3. Liga - West
30/09 - 20:30 AFC Nove Mesto - Sered 1.5
30/09 - 20:30 Castkovce - Malacky 0
30/09 - 20:30 HA Banska Bystrica - Dubnica 1/1.5
30/09 - 20:30 Jednota Banova - Zvolen 0
30/09 - 20:30 MSK Martin - Lehota p. V. 0
30/09 - 20:30 Sala - Raca 0.5/1
SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava
30/09 - 20:30 Domino - I. Bratislava 0
30/09 - 20:30 Rohoznik - MSK Senec 0
30/09 - 20:30 Vrakuna Bratislava - NSK 1922 Bratislava 0
SLOVAKIA: 4. liga - Central
30/09 - 20:30 Badin - Kovacova 0
30/09 - 20:30 Banik Stranavy - Krasno 0
30/09 - 20:30 TJD Pribelce - Besenova 0
SLOVAKIA: 4. liga - East
30/09 - 20:00 Rudnany - Poprad 0
SLOVAKIA: 4. liga - West
30/09 - 19:30 Blava Jaslovske Bohunice - Boleraz 0
30/09 - 19:30 Hurbanovo - FK TJ Lokomotiva Kozarovce 0
SLOVENIA: Prva liga
30/09 - 20:00 Bravo 0 - 1 Domzale 0 - 1 0
SLOVENIA: 2. SNL
30/09 - 20:30 Jadran Dekani - Grosuplje 0.5/1
30/09 - 20:30 Nafta - Bilje 0.5/1
30/09 - 20:30 NK Bistrica - Tabor Sezana 1/1.5
30/09 - 20:30 Rudar - Triglav 0
SLOVENIA: 3. SNL - East
30/09 - 20:30 Hajdina - Videm 0
30/09 - 20:30 Krsko - Race 0
30/09 - 20:30 Podvinci - Dobrovce 0
30/09 - 20:30 Zavrc - Ljutomer 0
SLOVENIA: 3. SNL - West
30/09 - 20:00 NK Jesenice - Slovan Ljubljana 0
SOUTH AFRICA: Premier League
30/09 - 20:00 Cape Town City 0 - 1 Cape Town Spurs 0 - 1 0.5/1
SOUTH AFRICA: Motsepe Foundation Championship
30/09 - 20:00 Black Leopards 0 - 0 Upington City 0 - 0 0
30/09 - 20:00 Hungry Lions 0 - 0 Platinum City 0 - 0 0
30/09 - 20:00 JDR Stars 1 - 0 Marumo Gallants 1 - 0 0/0.5
SPAIN: Tercera RFEF - Group 12
30/09 - 18:00 Yaiza - Arucas 0.5/1
30/09 - 18:30 Tamaraceite - Santa Ursula 0.5/1
SWEDEN: Allsvenskan
30/09 - 20:00 Djurgarden 0 - 0 Halmstad 0 - 0 1
SWEDEN: Division 1 - Norra
30/09 - 18:00 Finished Sollentuna 0 - 1 Sandviken 0 - 0 0/0.5
30/09 - 18:00 Finished Stockholm Internazionale 0 - 2 Orebro Syr. 0 - 0 0.5/1
SWEDEN: Division 1 - Södra
30/09 - 18:00 Finished Tvaaker 3 - 0 Ahlafors IF 2 - 0 0.5/1
SWEDEN: Division 2 - Norrland
30/09 - 18:00 Finished Bergnasets 2 - 1 IFK Lulea 1 - 0 1/1.5
30/09 - 18:00 Finished IFK Ostersund 5 - 1 Storfors 3 - 0 1/1.5
30/09 - 19:00 Algarna-Harnosand - Sandvik 0/0.5
30/09 - 20:30 Notvikens - Gottne 0
SWEDEN: Division 2 - Norra Götaland
30/09 - 19:00 IFK Skovde - IK Zenith 1/1.5
30/09 - 20:00 Yxhults IK - Gauthiod 0.5/1
SWEDEN: Division 2 - Norra Svealand
30/09 - 18:00 Finished Hudiksvall 8 - 1 Kvarnsveden 2 - 0 0
30/09 - 18:00 Finished Kungsangen 1 - 3 Arlanda 0 - 2 0
30/09 - 18:00 Finished Skiljebo 0 - 3 Jarfalla 0 - 2 0/0.5
SWEDEN: Division 2 - Södra Götaland
30/09 - 19:00 IFK Malmo - Rosengard 1.5
30/09 - 19:00 Kristianstad - Simrishamn 0/0.5
SWEDEN: Division 2 - Södra Svealand
30/09 - 19:00 Karlslund - Nacka Iliria 0
30/09 - 20:00 Arameisk-Syrianska - Huddinge 0
30/09 - 20:00 Mjolby AI FF - Sleipner 0
SWEDEN: Division 2 - Västra Götaland
30/09 - 18:00 Finished Landvetter 0 - 4 Laholms 0 - 2 0
30/09 - 19:00 Astrio - Qviding 0.5/1
SWEDEN: Elitettan Women
30/09 - 18:00 Finished Gamla Upsala W 1 - 1 Umea W 1 - 1 0
30/09 - 19:00 Bromolla W 0 - 2 Lidkoping W 0 - 2 0
30/09 - 19:00 Hacken B W 1 - 0 Sundsvall W 1 - 0 0
30/09 - 19:00 Mallbacken W 1 - 2 Jitex W 1 - 1 0
30/09 - 20:00 Trelleborg W 0 - 1 Rosso Uddevalla W 0 - 1 0
SWITZERLAND: Promotion League
30/09 - 20:00 Young Boys II 0 - 0 Rapperswil 0 - 0 0.5/1
30/09 - 20:30 Basel II - Bavois 0/0.5
SWITZERLAND: Super League Women
30/09 - 20:00 Servette Geneve FC W 1 - 1 Grasshopper W 1 - 1 1.5
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
30/09 - 20:00 Geita Gold 0 - 1 Kinondoni MC 0 - 1 0/0.5
THAILAND: Thai League 1
30/09 - 18:00 Finished การท่าเรือ เอฟซี 6 - 1 ขอนแก่น ยูไนเต็ด 2 - 1 2
30/09 - 19:00 ราชบุรี 1 - 1 ตราด เอฟซี 0 - 0 1
30/09 - 20:00 ประจวบ 0 - 2 เมืองทอง ยูไนเต็ด 0 - 2 0
THAILAND: Thai League 2
30/09 - 18:00 Finished เชียงใหม่ เอฟซี 6 - 1 Krabi 1 - 1 2.5
30/09 - 18:30 นครราชสีมา มาสด้า 0 - 0 ระยอง เอฟซี 0 - 0 0.5/1
30/09 - 19:00 แพร่ 0 - 1 ลำปาง 0 - 0 0/0.5
TURKEY: Super Lig
30/09 - 20:00 Istanbulspor AS 1 - 0 อันตาลยาสปอร์ 1 - 0 0.5
30/09 - 20:00 แทร็บซอนสปอร์ 1 - 0 Pendikspor 1 - 0 1
TURKEY: 1. Lig
30/09 - 20:00 กิเรซุนสปอร์ 0 - 0 อัลเตย์ 0 - 0 0
UKRAINE: Premier League
30/09 - 19:00 Veres-Rivne 0 - 0 LNZ Cherkasy 0 - 0 0
UKRAINE: Persha Liga
30/09 - 18:30 Finished Epitsentr 2 - 2 Metalist Kharkiv 2 - 2 1
30/09 - 19:00 SC Poltava 1 - 1 Inhulets 1 - 0 0/0.5
30/09 - 19:30 Half time Nyva Ternopil 0 - 0 Bukovyna 0 - 0 0.5/1
UKRAINE: Druha Liga
30/09 - 18:00 Finished Nyva Vinnytsya 2 - 1 Lokomotyv Kyiv 1 - 1 0
UNITED ARAB EMIRATES: UAE League
30/09 - 20:20 Al Jazira 0 - 0 Al Bataeh 0 - 0 2
UNITED ARAB EMIRATES: Division 1
30/09 - 20:20 Dubai City 0 - 0 Al Thaid 0 - 0 0.5/1
30/09 - 20:20 Gulf Heroes 0 - 0 Masafi 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:20 Gulf United 0 - 0 Masfut 0 - 0 0/0.5
30/09 - 20:30 Al Dhafra - Dibba Al Hisn 0/0.5
UZBEKISTAN: Super League
30/09 - 20:30 Qizilqum - Sogdiana 0
WALES: Cymru Premier
30/09 - 20:30 Barry - Caernarfon 0/0.5
30/09 - 20:30 Colwyn Bay - Cardiff Metropolitan 0.5
30/09 - 20:30 Haverfordwest - Aberystwyth 0.5/1
30/09 - 20:30 Newtown - Bala 0/0.5
30/09 - 20:30 TNS - Pontypridd 3
WALES: Cymru South
30/09 - 20:30 Baglan Dragons - Abertillery Bluebirds 0
30/09 - 20:30 Carmarthen Town - Afan Lido 0.5/1
30/09 - 20:30 Cwmbran Celtic - Taffs Well 0
30/09 - 20:30 Goytre Utd - Cambrian & Clydach 1
30/09 - 20:30 Llantwit Major - Caerau Ely 0/0.5
30/09 - 20:30 Pontardawe - Ammanford 0
WALES: Cymru North
30/09 - 20:30 Airbus - Ruthin 0.5/1
30/09 - 20:30 Buckley - Mold Alexandra 0
30/09 - 20:30 Chirk AAA FC - Flint 0
30/09 - 20:30 Guilsfield - Prestatyn 0
30/09 - 20:30 Holywell - Caersws FC 0
30/09 - 20:30 Llanidloes - Llandudno 1
30/09 - 20:30 Porthmadog - Denbigh 0
WORLD: Friendly International Women
30/09 - 20:30 Saudi Arabia W - Malaysia W 0
ZAMBIA: Super League
30/09 - 18:00 Finished Mutondo Stars 2 - 1 Mufulira 1 - 0 0
30/09 - 18:00 Finished Red Arrows 1 - 0 NAPSA Stars 0 - 0 0.5/1
30/09 - 20:00 Postponed Green Buffaloes 0 - 0 Power Dynamos 0 - 0 0
30/09 - 20:00 Postponed MUZA 0 - 0 Forest Rangers 0 - 0 0
30/09 - 20:00 Zanaco 0 - 0 Prison Leopards 0 - 0 0.5/1
30/09 - 20:00 ZESCO 0 - 0 Green Eagles 0 - 0 0.5/1
{{val.league}}
{{v._*1000|date : 'd/MM - H:mm'}} {{v.status1 == '1' ? '' : v.status }} Extra Time Half time Penalties Awaiting Updates {{v.team1}} {{v.status2 ==1 ? '-' : v.score}} {{v.team2}} {{v.halftime}} {{v.odds[0]}}